جعبه‌گشایی و بررسی نمایشگر ویلتراکس مدل DC-70 II

۱ آذر ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۰ ۱ آذر ۱۳۹۹

در این قسمت با ما همراه باشید تا نمایشگر ویلتراکس مدل DC-70 II را برای شما جعبه‌گشایی کنیم و نگاهی دقیق به نقاط قوت و ضعف این نمایشگر بیندازیم. در نهایت این مدل را با یک مانیتور دیگر از برند معروف سویت مقایسه می‌کنیم و ارزش خرید آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

این نمایشگر برای مانیتور دوربین‌های دیجیتال طراحی شده‌ و به وسیله آن شما امکان مانیتورینگ و ضبط تصاویری حرفه‌ای را دارید. با استفاده از نمایشگر ویلتراکس فوکوس و قاب‌بندی تصاویر بسیار ساده‌تر می‌شوند و شما امکانات زیادی همچون تنظیم میزان Contrast، Brightness، Saturation، ،Sharpness، White balance و Backlight را خواهید داشت.

این نمایشگر ۷ اینچی است و  ۱۰۲۴ × ۶۰۰ رزولوشن دارد. وجود یک خروجی و یک ورودی برای کابل HDMI از نقاط قوت این نمایشگر هستند. خروجی HDMI به شما اجازه می‌دهد تصویر در حال پخش را در اختیار نفر دوم هم قرار دهید که یک ویژگی بسیار کاربردی است. یکی دیگر از نقاط قوت این نمایشگر پشتیبانی از تصاویر ۴K است. به این معنی که اگر دوربین دیجیتال شما قدرت ثبت تصاویری با کیفیت ۴K را دارد، این نمایشگر به خوبی از آن پشتیبانی می‌کند.

ار دیگر ورودی‌ها و خروجی‌های این دستگاه می‌توان به ورودی AV و mini-USB و خروجی Headphone 3.5mm اشاره کرد. برای تامین شارژ دستگاه شما می‌توانید یکی از باتری‌های سری L از برند سونی یا یک آداپتور برای آن تهیه کنید.

برای اینکه بیشتر با نقاط قوت و ضعف نمایشگر ویلتراکس مدل DC-70 II آشنا شوید و طرز کار آن را ببینید، ویدیو بالا را از دست ندهید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو در قالب پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای حمایت از استعدادهای تولید محتوای ویدیویی و ایجاد فرصت درخشش برای آن‌ها.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما