بررسی کرم ضدآفتاب ویتالیر مدل Vitamin C؛ سبک و فاقد چربی

تحقیقات نشان داده‌اند که استفاده از ویتامین C قبل از ضدآفتاب، می‌تواند اثر ضدآفتاب را بیشتر کند؛ بنابراین اگر ضدآفتابی را داشته باشید که در ترکیبات خود حاوی ویتامین C باشد، خیلی خوب خواهد بود. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم کرم ضدآفتاب ویتالیر مدل Vitamin C را به شما معرفی کنیم.

کرم ضد آفتاب بی رنگ ویتالیر +SPF50 مدل Vitamin C مناسب انواع پوست حجم 40 میلی لیتر

کرم‌های ویتامین C ویتالیر در انواع رنگی و بی‌رنگ در سایت دیجی‌کالا موجود و قابل خرید هستند که البته مدلی که در این ویدیو بررسی می‌کنیم، بی‌رنگ است. این کرم ساختاری سبک و فاقد چربی دارد و هیچ‌گونه سنگینی و چسبندگی روی پوست شما ایجاد نمی‌کند. ویتامین C موجود  در این کرم ضدآفتاب موجب طراوت و شادابی پوست شده، به تحریک کلاژن‌سازی کمک کرده و در انعطاف و مقاومت پوست هم تاثیر به‌سزایی دارد. این کرم SPF 50 است و به خوبی از پوست شما در برابر اشعه‌های UVA ،UVB و IR محافظت می‌کند. این کرم ضدآفتاب فرمولاسیون غیرکمدون‌زا، فاقد پارابن و مواد حساسیت‌زا دارد، در مقابل آب و تعریق هم مقاوم است و از بروز تحریکات پوستی هم جلوگیری می‌کند.

برای بررسی بهتر کرم ضدآفتاب ویتالیر مدل Vitamin C و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما