بررسی سرویس چاقو آشپزخانه ویتارا؛ طراحی خوب از جنس استیل

باکیفیت بودن چاقو در آشپزی بسیار تاثیر دارد؛ چاقوهای تیز و باکیفیت نه‌تنها آشپزی را برایتان سریع‌تر می‌کنند، بلکه صحنه‌ی بریده شدن مواد غذایی بدون فشار و دردسر، لذت بسیار زیادی هم دارد. در این سری از ویدیوهای تلنت در دسته‌ی خانه و زندگی قصد داریم سرویس چاقو آشپزخانه ۸ پارچه ویتارا مدل BDL3282 را به شما معرفی کنیم.

سرویس چاقو آشپزخانه 8 پارچه ویتارا  مدل BDL3282

اگر چاقو‌های استیل با طراحی یک‌دست و یک‌سره را می‌پسندید، سرویس چاقو آشپزخانه ویتارا می‌تواند پیشنهاد خوبی به شما باشد. یکی از مزیت‌های این سرویس چاقو این است که دسته‌های آن یک‌سره هستند و دیگر نیازی نیست که نگران جدا شدن تیغه‌ی چاقو از دستگیره‌ها باشید. استندی که برای این سرویس چاقو طراحی شده، گردان است و به همین دلیل دسترسی آسان‌تری را برای شما فراهم می‌کند. جنس همه‌ی چاقوهای این سرویس از استیل ضدزنگ ۱۸۱۰ هستند. علاوه بر چاقو، یک قیچی کاربردی هم داخل این ست وجود دارد که برای پاک کردن مرغ و ماهی بسیار به درد بخور است. اجزای دیگر این ست شامل یک ساطور، ۴ چاقو در سایزهای مختلف و یک چاقو تیز کن است.

برای بررسی بهتر سرویس چاقو آشپزخانه ۸ پارچه ویتارا مدل BDL3282 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما