بررسی موزن گوش و بینی و خط زن وی جی ار کد V725

موزن گوش و بینی یک دستگاه پرکاربرد به خصوص برای آقایان است که به کمک آن می‌توانید موهای زائد گوش و بینی خود را تمیز کنید یا قسمت‌های از ریش و سبیلتان را اصلاح کنید. موزن گوش و بینی و خط زن وی جی ار کد V725 طراحی بسیار زیبا به همراه ۴ سری متفاوت دارد،‌ اما این‌ها باعث نمی‌شوند که این موزن یک محصول خیلی عالی محسوب شود! در ادامه با بررسی این محصول همراه ما باشید.

موزن گوش و بینی و خط زن وی جی ار کد V725

این محصول شامل ۴ سری مختلف مخصوص کوتاهی ابرو، شیور، موزن گوش و بینی و سری خط زن به همراه ۳ شانه می‌شود. در ابتدا باید بدانید که این دستگاه با باتری قابل استفاده است و شارژی نیست؛ البته هیچ باتری هم داخل بسته‌بندی محصول قرار نگرفته و شما باید به صورت جداگانه آن را تهیه کنید. در واقع باید گفت که این محصول از لحاظ ظاهری برای خانم‌ها طراحی شده،‌ اما از لحاظ فنی برای مصرف آقایان هم منعی نباید داشته باشد. به طور کلی باید بدانید که این موزن برای اصلاح موی گوش و بینی بد نیست، اما خیلی ارزش خرید بالایی ندارد.

برای بررسی بهتر موزن گوش و بینی و خط زن وی جی ار کد V725 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما