بررسی بردگیم گردش در بورانو؛ جزیره‌ای با خانه‌های رنگارنگ

می‌خواهیم سفری به شمال ایتالیا داشته باشیم؛ جزیره‌ی زیبای بورانو با آب و هوای مدیترانه‌ای و خانه‌های رنگارنگ معروف. در بردگیم گردش در بورانو شما باید خانه‌ای بسازید که نظر گردشگران جزیره را به خود جلب کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

گردش در بورانو در سال ۲۰۱۸ عرضه شده و مکانیزم‌های اصلی آن Set Collection  و Card Drafting است. بازی بسیار ساده است و در حدود نیم ساعت به پایان می‌رسد. این بازی ۱ تا ۴ نفره است و خوشبختانه می‌توان به صورت تک‌نفره هم آن را بازی کرد. در اینجا هر بازیکن می‌تواند در نوبت خود یک تا ۳ کارت از یکی از ستون‌های کارت‌های زمین بردارد. هدف بازی هم ساختن یک خانه‌ی سه طبقه‌ی زیبا است و زمانی که هر بازیکن خانه‌ی خود را بسازد، می‌تواند به سراغ گردشگران جزیره برود و یکی از آن‌ها را به خانه‌ی خود بیاورد. گردشگران هم بر اساس امکانات خانه‌ها به آن‌ها امتیاز می‌دهند.

برای بیشتر آشنا شدن با بردگیم گردش در بورانو شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. M.Amin

    به نظر من بازی هایی که طراحی داخل یا تحت لیسانس باشند حس بهتری رو القا می کنن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما