بررسی کفش پیاده‌روی مدل AIR FORCE-SA-ME؛ کیفیت نسبتا خوب

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک مدل کتانی به شما معرفی کنیم که طراحی ساق‌دار و تقریبا ساده‌ای دارد و هم آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند آن را بپوشند. کفش پیاده‌روی مدل AIR FORCE-SA-ME طراحی مشابه با نایک دارد و تماما مشکی رنگ است و در استایل‌های مختلفی می‌توان از آن استفاده کرد.

کفش پیاده روی مدل AIR FORCE-SA-ME

این کفش پیاده‌روی در سایت دیجی‌کالا بسیار پرفروش بوده و طراحی مشابه با نایک ایرفورس دارد که یونی‌سکس است و هم خانم‌ها و هم آقایان می‌توانند از آن استفاده کنند. این کتانی ساق‌دار بوده و از سایزهای ۳۷ تا ۴۵ موجود است. طراحی کفش مشابه با نایک ایرفورس است،‌ اما اجرای آن هم خیلی بد انجام نشده و برش‌ها و دوخت‌های آن تمیز انجام شده‌اند.

کفی کفش نسبتا قابلیت ارتجاعی دارد و کیفیتش بد نیست. این کفش در مقایسه با نمونه‌ی اورجینال، کمی سنگین‌تر است، اما با پوشیدن آن خیلی هم احساس ناراحتی نخواهید کرد. این کتانی با بند باز و بسته می‌شود و یک زبانه‌ی چسبی دارد که می‌توانید به کمک آن کفش را داخل پاهایتان محکم کنید. اگر یک کفی طبی برای این کفش تهیه کنید، می‌توانید روزمره از آن استفاده کنید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر کفش پیاده‌روی مدل AIR FORCE-SA-ME، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما