هرآنچه که برای خرید ماشین لباس‌شویی باید بدانید

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

ماشین لباس‌شویی یکی از لوازم مهم و ضروری در خانه‌ی همه‌ی ماست؛ اما آیا می‌دانید برای خرید آن باید چه نکاتی را در نظر بگیرید؟ ماشین لباس‌شویی از جمله لوازمی است که برای مدت طولانی قرار است از آن استفاده کنید و باید کیفیت مناسبی داشته باشد. همچنین مواردی مانند متراژ آشپزخانه‌ی شما یا تعداد افرادی که در خانه زندگی می‌کنند، در خرید آن تاثیرگذارند. در این ویدیو قصد داریم تمام نکاتی که برای خرید ماشین لباس‌شویی باید بدانید را با شما بررسی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

قبل از خرید باید چند مورد را در نظر بگیرید؛ مثلا چه‌قدر مقدار بودجه‌تان، تعداد اعضای خانواده‌تان، خدمات پس از فروش، تکنولوژی ماشین لباس‌شویی و نوع لباس‌شویی (دوقلو باشد یا درب آن از جلو باز شود).

اکثر کاربران به دلیل اینکه لباس‌شویی‌های دوقلو سروصدای زیادی دارند و خشک‌کن آن‌ها قوی نیست، سراغشان نمی‌روند. ماشین لباس‌شویی‌هایی که دربشان از جلو باز می‌شود، تکنولوژی‌های پیشرفته‌تری برایشان به کار برده می‌شود و همیشه در حال تغییرات مثبت طبق سلایق کاربران هستند.

ظرفیت مناسب برای یک خانواده‌ی ۲ تا ۳ نفره، ۵ الی ۶ کیلوگرم است. اگر ظرفیت خانواده‌ی شما بالاتر است، باید ظرفیت ۷ تا ۹ کیلوگرم را انتخاب کنید. اگر به خدمات پس از فروش اهمیت می‌دهید، به سمت لباس‌شویی‌های تولید داخلی برید تا خرید امن‌تری داشته باشید.

برای بررسی دقیق‌تر و آشنایی با تمام نکاتی که هنگام خرید ماشین لباس‌شویی باید بدانید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی «راهنمای خرید ماشین لباس‌شویی» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar مهدی

    خدا خیرت بده

    دنبال راهنمای خرید لباسشویی بودم
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه