جدیدترین تریلر انیمیشن «لاک‌پشت‌های نینجا» را تماشا کنید؛ نبرد جهش‌یافته‌ها

تریلر انیمیشن «لاک‌پشت‌های نینجا جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته» (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) ساخته ست روگن تصویر جدیدی از شخصیت‌های کتاب‌های مصور کلاسیک دوناتلو، میکل‌آنژ، لئوناردو و رافائل نشان می‌دهد. این فیلم به تازگی اولین هفته اکران خود را پشت سر گذاشت.

صداپیشگی این چهار برادر مبارز را میکا ابی (دوناتلو)، شامون براون جونیور (میکل‌آنژ)، نیکلاس کانتو (لئوناردو) و برادی نون (رافائل) بر عهده دارند.

صداپیشه‌های نقش‌های مکمل عبارتند از جکی چان (استاد اسپلینتر)، آیو ادبیری (آوریل اونیل)، روگن (بی باپ)، جان سینا (راکستیدی)، جانکارلو اسپوزیتو (باکستر استاکمن)، پست مالون (ری فیله)، پل راد (موندو گکو) ، مایا رودولف (سینتیا اوتروم)، هانیبال بورس (قورباغه چنگیز)، رز بیرن (چرمی)، آیس کیوب (سوپرفلای) و ناتاشا دمتریو (وینگنات).

داستان «آشوب جهش‌یافته» که در فاضلاب‌ها و پشت بام‌های شهر نیویورک می‌گذرد، چهار لاک‌پشت را در ماجراجویی‌های نینجایی‌شان دنبال می‌کند. جدیدترین تریلر انیمیشن «لاک‌پشت‌های نینجا» نشان می‌دهد که شخصیت شروری به نام سوپرفلای، که یک مگس غول‌پیکر سخنگو است، قصد دارد به همراه گروه جهش‌یافته‌اش شهر را تصرف کند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «چهار لاک‌پشت برادر پس از سال‌ها دوری از دنیای انسانی، تصمیم گرفتند تا قلب نیویورکی‌ها را به دست آورند و با اعمال قهرمانانه به عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. دوست جدیدشان آوریل اونیل به آن‌ها کمک می‌کند تا با یک گروه جنایتکار مرموز روبرو شوند، اما به زودی وقتی ارتشی از جهش‌یافته‌ها سر راهشان قرار می‌گیرند، برای از بین بردنشان دست به کار می‌شوند.»

کمیک‌های «لاک‌پشت‌های نینجا» اولین بار در سال ۱۹۸۷ برای مجموعه تلویزیونی انیمیشنی به همین نام اقتباس شدند. در سال ۱۹۹۰ اولین فیلم لایو اکشن این مجموعه اکران شد و پس از آن «لاک‌پشت‌های نینجا ۲: راز لجن‌زار» (Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze) در سال ۱۹۹۱ و «لاک‌پشت‌های نینجا نوجوان جهش‌یافته ۳» (Teenage Mutant Ninja Turtles III) در سال ۱۹۹۳ منتشر شدند.

فیلم «آشوب جهش‌یافته» به کارگردانی جف رو و کایلر اسپیرز و نویسندگی روگن ساخته شده است. روگن، جیمز ویور، ایوان گلدبرگ و لوکاس ویلیامز تهیه‌کنندگی، و جاش فاگن و رمزی مک‌بین تهیه‌کنندگی اجرایی آن را بر عهده دارند.

منبع: variety

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما