اولین تریلر فیلم ابرقهرمانی «مارول‌ها» را تماشا کنید؛ ماموریت جدید سه زن قهرمان

اولین تریلر فیلم «مارول‌ها» (The Marvels) که ابتدا قرار بود در جریان سوپر بول امسال عرضه شود، بالاخره از راه رسید. این ماجراجویی کیهانی به کارگردانی نیا داکوستا و سه بازیگر اصلی دنیای سینمایی مارول، متشکل از بری لارسون در نقش کاپیتان مارول، ایمان ولانی در نقش خانم مارول و تیونا پاریس در نقش مونیکا رمبو چندین بار به تعویق افتاد تا سرانجام تاریخ اکران ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ برایش تایید شد. اولین تریلر این فیلم خبر از ماجراجویی مشترک سه قهرمان زن مارول می‌دهد.

«مارول‌ها» یکی از تنها سه فیلم مارول است که امسال اکران می‌شود و در فهرست آثار دنیای سینمایی مارول ۲۰۲۳ پس از «نگهبانان کهکشان بخش ۳» (Guardians of the Galaxy Vol. 3) قرار می‌گیرد. قبلا شایعاتی درباره ماجراجویی جدید کارول دنورز وجود داشت، و خود بری لارسون درباره دنباله‌ای برای ماجراهای مهیج کاپیتان مارول به شوخی چیزهایی گفته بود. او گفت:

کاش می‌توانستم درباره آن صحبت کنم. نمی‌توانم به اندازه کافی درباره اینکه کارگردان ما، نیا داکوستا، تا چه اندازه باورنکردنی است حرف بزنم و تنها می‌توانم بگویم که کار با او برایم افتخار بزرگی است، او استعداد فوق‌العاده‌ای دارد، و به نظرم آینده در دستان او است. وقتی برای اولین بار فیلمنامه را گرفتم، نمی‌توانستم چیزی را که می‌خوانم باور کنم.

بری لارسون استودیوی مارول را به خاطر چشم‌انداز سینمایی در حال تحولش تحسین می‌کند

بری لارسون در فیلم مارول‌ها

در حالی که انتقادهای زیادی به استودیو مارول وارد شده است، بری لارسون این استودیو را به این دلیل که داستان‌های جدید را به گونه‌ای که قبلا غیرممکن بود به صورت فیلم و سریال‌های بزرگ و کوچک ادامه می‌‌دهد، تحسین می‌کند. او می‌گوید:

و چیزی که من در مورد مارول دوست دارم، این است که آن‌ها به انجام کاری ادامه می‌دهند که شما هرگز فکر نمی‌کنید در یک فیلم‌ امکان‌پذیر باشد. آن‌ها از انجام این کار ترسی ندارند. بنابراین من درباره کاری که انجام دادیم بسیار هیجان‌زده‌ام. فکر می‌کنم چندین دستاورد شخصی بزرگ برای من وجود دارد که واقعا نمی‌توانم برای گفتن آن‌ها صبر کنم، اما کمی رازنگهداری هم بد نیست. می‌توانید مطمئن باشید که وقتی این فیلم منتشر شود مردم از تماشایش لذت خواهند برد.

پروژه‌ی «مارول‌ها» در ابتدا با عنوان «کاپیتان مارول ۲» (Captain Marvel 2) شروع به کار کرده بود، اما زمانی که در سال گذشته جزئیات فیلم کم‌کم توسط استودیو مارول فاش شد، عنوان آن تغییر کرد. گنجاندن خانم مارول و مونیکا رمبو و تغییر نام به «مارول‌ها» به فیلم حس تعاملی بیشتری بخشیده است و جزئیات اخیر درباره جابجایی جسم که در تریلر فیلم «خانم مارول» هم دیده می‌شود به این معنی است که بری لارسون به تنهایی بار فیلم را به دوش نخواهد کشید.

در پی انتشار تریلر فیلم «مارول‌ها» جزئیات بیشتر داستان به زودی فاش خواهد شد، و با نزدیک به شش ماه انتظار بین دو نسخه بعدی فیلم‌های مارول، این وقفه کوتاه می‌تواند طرفداران را برای یک ماجراجویی بزرگ دیگر در این دنیای سینمایی و تا اکران فیلم «مارول‌ها» در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ آماده کند.

منبع: movie web

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما