معرفی سه بردگیم که با کاغذ و قلم بازی می‌شوند؛ در تور، ورسک و به خانه خوش آمدید

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

بردگیم‌هایی که برای تجربه‌شان نیاز به قلم و نوشتن دارید، معمولا پس از یک بار بازی کردن خراب می‌شوند و باید آن‌ها را کنار بگذارید، ولی بازی‌های جذاب و لذت‌بخشی بین آن‌ها پیدا می‌شود. آرین امروز در بررسی خود از بازی‌های تخته‌ای، سه بردگیم در این سبک معرفی می‌کند.

بازی فکری بامداد مدل Welcome To
بازی فکری ورسک کد 9474
بازی فکری مدل On Tour

بازی‌های معرفی شده‌ی امروز از این قرار هستند:

  • ورسک
  • آن تور
  • به خانه‌ی خود خوش آمدید

هر سه بازی از بازی‌کننده‌ها می‌خواهند تا در صفحه‌ای که برایشان طراحی شده است، با قلم به نوشتن یا کشیدن طرح‌های مختلف مشغول شوند. از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای معرفی سه بردگیم در سبک Roll and Write ببینید تا با آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar فریبرز

    PatchWork Doodle

    نسخه Roll and Write بازی patchworkهست.

    درصورت امکان بازی small world رو بررسی کنید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه