از رویدادهای این هفته‌ی اپل، گوگل و سامسونگ چه انتظاراتی داریم؟

هفته پیش رو، هفته شلوغ و پر اتفاقی در دنیای تکنولوژی است. اپل امشب، گوگل فردا و سامسونگ روز چهارشنبه رویدادهایی با معرفی محصولات سخت‌افزاری جدید خود برگزار کرده و از جدیدترین دستاوردهای خود در این زمینه رونمایی می‌کنند.

اول از همه رویداد اپل و رونمایی از مک‌بوک‌ پروهای جدید را داریم. اخبار و شایعات حاکی از آنند که اپل در این مراسم از نسل جدید مک بوک پروهای خود با پردازنده جدید (که در ابتدا در شایعات با عنوان M1X مطرح شد و شایعات بعدی به اسامی M1 Pro و M1 Max اشاره کردند) رونمایی می‌کند. همچنین احتمال معرفی ایرپادز ۳ هم در این مراسم وجود دارد.

اما در مراسم گوگل، مهم‌ترین محصول پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو خواهد بود که تا امروز تقریبا تمام جزئیات در مورد آن لو رفته است. با این وجود این احتمال هم هست که گوگل در مراسم سخت‌افزاری خود سورپرایزهایی نظیر گوشی تاشو و همچنین ساعت هوشمند پیکسل را هم داشته باشد.

سامسونگ نیز چهارشنبه این هفته رویداد آنپکد ۲ را برگزار می‌کند. گفته می‌شود قرار نیست در رویداد پیش روی شرکت کره‌ای از محصول جدیدی رونمایی شود؛ ظاهرا سامسونگ می‌خواهد گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ را با رنگ‌بندی بیشتر رونمایی کند و دلیل اصلی اینکه شرکت تصمیم گرفته یک رویداد مجزا را برای این موضوع در نظر بگیرد احتمالا این است که بار دیگر توجه همه را به سمت گوشی‌های تاشوی خود جلب کند.

تماشای ویدیوی ما در رابطه با رویداد اپل، سامسونگ و گوگل را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما