بررسی بردگیم وقتی رویا می‌بینم؛ تخیلات حین خواب

۱۶ مهر ۱۴۰۱

در بررسی امروز بازی‌های تخته‌ای، بازی «وقتی رویا می‌بینم» (When I Dream) را تحت نظر قرار داده‌ایم. بازی‌کننده‌ها طی این بازی، باید به کسی که مشغول دیدن رویاست، کمک کنند یا او را از رویایی که برایش انتخاب شده است، دور کنند. آرین در ویدیوی امروز خود به خوبی بازی وقتی رویا می‌بینم را بررسی می‌کند.

بازی‌کننده‌ها در دو گروه «پری» و «لولو» قرار می‌گیرند و یک بازی‌کننده هم به عنوان کسی که رویا می‌بیند، به خواب می‌رود. یک کارت رویا انتخاب می‌شود و بازی‌کننده‌هایی که در نقش پری هستند، با گفتن یک کلمه، به کسی که خواب می‌بیند در کشف رویا کمک می‌کنند و بازی‌کننده‌هایی که لولو هستند، سعی می‌کنند او را گمراه کنند. در نهایت، کسی که خواب می‌بیند باید با استفاده از راهنمایی‌ها، رویای خود را تعریف کند. هر چه بیشتر رویایش را درست تعریف کند، امتیاز بیشتری دریافت می‌کند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم When I Dream ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه