بردگیم Why First؛ وقتی نفر اول برنده نیست!

۵ خرداد ۱۴۰۰

تا به حال این فکر کرده‌اید برای یک بار هم که شده از ابتدای بازی برای نفر دوم شدن تلاش کنید؟ نفر دوم شدن در بازی‌ها همیشه یک اتفاق است، اما در بردگیم Why First (چرا اول) اساسا همه باید تلاش کنند برای برنده شدن، جایگاه دوم بازی را به دست بیاورند.

خرید محصول از دیجی‌کالا

این بازی ۵ مرحله دارد و هر مرحله هم به ۵ دور تقسیم می‌شود. در هر مرحله ۵ کارت به بازیکنان داده می‌شود که روی آن‌ها اعداد مثبت یا منفی نوشته شده است. در هر دور بازیکنان یکی از کارت‌های خود را برای خود یا یکی از دیگر بازیکنان روی زمین قرار می‌دهند. سپس هر بازیکن با توجه به کارت‌هایی که در جلوی او قرار گرفته، آدمک خود را حرکت می‌دهد.

این روند در تمام ۵ مرحله تکرار می‌شود و بازیکنانی که آدمک‌شان در خانه‌ی دوم  قرار دارد، امتیاز می‌گیرند و در آخر بعد از جمع‌بندی امتیازات، بازیکنی که در جایگاه دوم قرار گرفته، برنده‌ی بازی می‌شود.

این بازی در سبک ‌بازی‌های منچ و مارپله است و برای کسانی که به دنبال بردگیم‌های ساده و تفریحات دورهمی هستند، مناسب است.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم Why First شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه