بررسی شارژر بی‌سیم مدل استند تاشو؛ شارژ همزمان گوشی، ساعت و هدفون

۳ مهر ۱۴۰۲

اگر از یک گوشی که با شارژر بی‌سیم سازگار است استفاده می‌کنید و در کنار آن هدفون و ساعت هوشمند هم دارید، یک شارژر بی‌سیم با قابلیت شارژ همزمان این سه گجت می‌تواند برای شما کاربردی باشد. در این ویدیو شارژر بی‌سیم مدل استند تاشو را بررسی می‌کنیم که برند خاصی ندارد و باید ببینیم آیا ارزش خرید دارد یا نه.

شارژر بی سیم مدل استند تاشو 1-3

همانطور که گفتیم، این شارژر می‌توانید گوشی، ساعت و هدفون شما را به طور همزمان شارژ کند که البته طبیعتا هر سه گجت باید از چنین قابلیتی پشتیبانی کنند. توجه داشته باشید که این محصول یک پد شارژ است و بنابراین انرژی موردنیاز برای شارژ را از طریق پورت USB-C تامین می‌کند.

سمت چپ این پد مربوط به گوشی است که می‌توانید گوشی را روی آن قرار دهید تا به صورت بی‌سیم شارژ شود. سمت راست گوشی، کیس هدفون قرار می‌گیرد و بخشی از این پد به ساعت هوشمند اختصاص یافته است. در صورتی هم که به قسمت مربوط به ساعت هوشمند نیازی نداشته باشید، می‌توانید این قسمت را به راحتی جدا کنید. البته به نظر می‌رسد این قسمت از پد شارژ، فقط می‌تواند اپل واچ را شارژ کند.

این پد شارژ با حداکثر توان ۱۸ وات تغذیه می‌شود و می‌تواند گوشی را با سرعت ۱۵ وات شارژ کند. سرعت قسمت هدفون ۳ وات و بخش اپل واچ ۲.۵ وات است. البته این اعداد زمانی ارائه می‌شوند که سرعت شارژ ورودی به ۱۸ وات برسد. این یعنی اگر مثلا شارژر بی‌سیم مدل استند تاشو را به پورت USB کامپیوتر وصل کنید، پس سرعت شارژ ارائه شده برای گجت‌ها هم بسیار کمتر می‌شود.

در نهایت باید بگوییم که در جعبه‌ی این محصول، جایی برای شارژر دیده می‌شود ولی چنین چیزی وجود ندارد. روی هم رفته اگر دنبال یک پد شارژ برای شارژ کردن همزمان سه گجت هستید، این محصول می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه