هر آنچه در مورد شارژ بی‌سیم باید بدانید

۲۹ مهر ۱۴۰۲

اگر دیگر حال و حوصله‌ی استفاده از کابل برای شارژ کردن گوشی و تبلت خود ندارید و به دنبال استفاده از شارژ بی‌سیم هستید، احتمالا در مورد این تکنولوژی سوالات مختلفی برای شما ایجاد شده است. در این ویدیو به طور مختصر و مفید به این تکنولوژی می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

گوشی‌هایی که از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند و همچنین پد‌های مختص این کار، دارای سیم‌پیچ‌های مخصوصی هستند که وقتی این دو ساختار به هم نزدیک می‌شوند، یک نیروی مغناطیسی بین آن‌ها پدید می‌آید. با استفاده از همین نیروی مغناطیسی، شارژر بی‌سیم می‌تواند برق را به گجت مقابل که حالا یا گوشی است یا کیس هدفون یا هر چیز دیگری، منتقل می‌شود.

بیشتر شارژرهای بی‌سیم موجود در بازار مبتنی بر استاندارد Qi هستند. Qi یک استاندارد جهانی و همه‌گیر برای این کار محسوب می‌شود و به همین خاطر شرکت‌های مختلف تصمیم گرفته‌اند از آن بهره ببرند. اگرچه برای گوشی‌های مختلف مبتنی بر این فناوری می‌توانید از شارژرهای بی‌سیم متنوعی استفاده کنید، اما در کل برای بهره‌گیری از نهایت سرعت بهتر است از شارژر ساخت همان شرکت سازنده‌ی گوشی موردنظر استفاده کنید.

در حال حاضر تقریبا تمام گوشی‌های پرچم‌دار از این مشخصه پشتیبانی می‌کنند و حتی تعدادی از مدل‌های میان‌رده هم دارای این قابلیت هستند. در ابتدا گوشی‌ها هنگام بهره‌گیری از شارژ بی‌سیم بسیار داغ می‌شدند ولی این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است. اما همچنان سرعت پایین‌تر این فناوری نسبت به شارژ سریع سیمی، یکی از مهم‌ترین ضعف‌های شارژ بی‌سیم محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه