بررسی هدفون inPods 12؛ از ارزان‌ترین هدفون‌های بلوتوثی

۵ مهر ۱۴۰۲

هدفون inPods 12 از نظر ظاهری مشابه ایرپاد ۲ اپل است و یکی از ارزان‌ترین هدفون‌های بلوتوثی در بازار ایران محسوب می‌شود که به‌شدت هم پرفروش است. قیمت این هدفون آنقدر پایین است که عملا نمی‌توانیم ایراد خاصی از آن بگیریم. در هر صورت در این ویدیو به بررسی این هدفون می‌پردازیم.

هدفون بلوتوثی مدل inPods 12

در جعبه غیر از هدفون و کیس شارژ، با کابل لایتنینگ روبرو هستیم که برای شارژ کردن کیس استفاده می‌شود. کیس این هدفون کیفیت خوبی دارد و اثر انگشت را جذب نمی‌کند. درب کیس چندان محکم نیست ولی از طرف دیگر کیفیت بدی ندارد. بر روی کیس یک دکمه دیده می‌شود که با فشار دادن آن، فرایند شارژ هدفون آغاز می‌شود و همچنین می‌توانید با استفاده از همین دکمه، فرایند شارژ را متوقف کنید.

این هدفون بیس صدا ارائه نمی‌دهد و بلندی صدا هم در حد متوسط است. خوشبختانه در ولوم‌های بالا، فرکانس‌ها دچار به هم ریختگی نمی‌شوند و این نقطه قوت هدفون inPods 12 است. خود گوشی‌ها هم دارای پنل لمسی هستند که با توجه به قیمت، یک مزیت مهم محسوب می‌شود. کیفیت میکروفون هم طبیعتا اصلا خوب نیست ولی روی هم رفته با توجه به قیمتی که برای خرید این هدفون می‌پردازید، کیفیت بدی ندارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه