بررسی ماوس تسکو TM 850BT؛ ماوسی که در جیب جا می‌شود!

۲۳ بهمن ۱۴۰۲

ماوس تسکو TM 850BT طراحی بسیار متفاوتی نسبت به سایر ماوس‌های بی‌سیم دارد و در کنار طراحی خاص، باید به اندازه‌ی خیلی کوچک آن هم اشاره کنیم. اما آیا استفاده از این ماوس را پیشنهاد می‌کنیم؟ در ادامه همراه ما باشید.

ماوس بی سیم تسکو مدل TM 850BT

برای استفاده از ماوس تسکو TM 850BT، باید آن را باز کنید. زمانی که آن را باز می‌کنید، اندازه‌ی ماوس در حد ماوس‌های معمولی می‌شود. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، این ماوس از دو کلید اصلی بهره می‌برد و به جای اسکرول هم با یک تاچ‌پد روبرو هستیم. حساسیت ماوس به ۱۶۰۰ DPI می‌رسد که برای یک ماوس معمولی و استاندارد عدد خوبی به حساب می‌آید.

برای این ماوس دانگلی ارائه نشده و صرفا با استفاده از بلوتوث می‌توانید آن را به دستگاه‌های مختلف وصل کنید. به منظور شارژ کردن هم باید از پورت USB-C بهره ببرید. در این میان، باید به ارگونومی نه‌چندان خوب ماوس تسکو TM 850BT اشاره کنیم که در طولانی‌مدت دست‌ شما را خیلی خسته می‌کند. در کل اگر اندازه‌ی بسیار کوچک ماوس در حد اینکه در جیب خود قرار دهید اهمیت زیادی برای شما دارد، ماوس تسکو TM 850BT می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد.

اما واقعیت این است که حتی اگر کیف کوچکی هم داشته باشید، می‌توانید به راحتی ماوس‌های معمولی بی‌سیم را درون کیف موردنظر قرار دهید و آن را جابجا کنید. در کمال تعجب این ماوس از لیزر قرمزرنگ هم بهره می‌برد که شاید در محیط‌هایی مانند کلاس درس برای توضیح دادن کاربردی باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه