تریلر تماشایی فصل دوم سریال ویچر اولین برخورد با وزمیر را نشان می‌دهد

نتفلیکس با انتشار تریلر جدیدی از فصل دوم سریال «ویچر» (The Witcher) اطلاعات تازه‌ای از ادامه‌ی ماجراجویی‌های گرالت در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

تریلر جدید سریال ویچر بسیار جذاب و دیدنی است. نتفلیکس در این ویدیو دو دقیقه‌ای چند اتفاق مهم و هیجان‌انگیز از فصل دوم را به ما نشان می‌دهد، تعدادی از دشمنان انسانی و فراطبیعی گرالت را به تصویر می‌کشد و از سویی دیگر به رابطه‌ی گرگ سفید با ینیفر و سیری نیز می‌پردازد. در فصل دوم سیری تمرینات رزمی خود را آغاز خواهد کرد، ینیفر از چنگ دشمنان‌اش فرار می‌کند و وزمیر نیز حداقل در این تریلر از بازگشت گرالت به دژ کائر مورهن (Kaer Morhen) خوشحال است. وزمیر مسن‌ترین و باتجربه‌ترین ویچر در کائر مورهن به‌شمار می‌رود و برای گرالت و سایر ویچرها حکم یک پدر را دارد.

از نخستین تریلر فصل دوم ویچر متوجه شدیم در ادامه‌ی داستان گرالت تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا سیری را به امن‌ترین مکان جهان از نظر خودش، یعنی دژ کائر مورهن، محل تربیت شکارچیان اژدها برساند. گرالت تصویر می‌کند ینیفر در نبر سودن (Battle of Sodden) جان خود را از دست داده، به همین خاطر تمام توان و حواس خود را به مراقبت شاهزاده سیری معطوف می‌کند تا علاوه‌بر در امان نگه داشتن او از خطر انسان‌ها و شیاطین سرکش، به سیری راه کنترل و پرورش قدرت‌های درونی‌اش را هم بیاموزد.

فصل اول ویچر طی ماه نخست انتشارش روی نت‌فلیکس بیش از ۷۶ میلیون بیننده داشت. رقم فوق‌العاده‌ای که آن را به یکی از پربیننده‌ترین مجموعه‌های منتشر شده در سال ۲۰۱۹ روی تمام پلتفرم‌های موجود تبدیل کرد. ویچر داستان شکارچی اژدهایی به اسم گرالت را روایت می‌کند که در دنیایی پر از ظلم و تاریکی سعی دارد جایگاه خود را پیدا کند. این جنگجوی خوش هیکل اما فقیر، درگیر جنگ بین دو ملت انسانی کینه‌توز به نام‌های امپراتوری نیلفگاردین و پادشاهی شمالی می‌شود و در این بین او باید از دوستان و نزدیکانش هم محافظت کند.

علاوه‌بر این‌ها در جریان رویداد Netflix Tudum ساخت فصل سوم سریال ویچر نیز به صورت رسمی تایید شد.

فصل دوم سریال ویچر با هنرنمایی هنری کویل، آنیا چالاترا، فریا آلن و آنا شافر برای پخش در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: Screenrant

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما