جعبه‌گشایی و بررسی ماشین بازی کنترلی WLtoys L313 Climb RC

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

در ویدیوی جعبه‌گشایی این هفته قصد داریم ماشین بازی کنترلی WLtoys L313 Climb RC را با هم بررسی کنیم. یک ماشین کنترلی نسبتا حرفه‌ای که با برد ۱۰۰ متری ریموت، حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت، سیستم فنربندی برای هر چهار چرخ و موتور Brushed 550، برای استفاده در محیط بازی به‌ویژه مسیرهای خاکی، شنی و ماسه‌ای کاملا مناسب است. علاوه بر این، ماشین بازی کنترلی WLtoys L313 Climb RC به یک باتری لیتیوم-پلیمری ۲۵۰۰ میلی‌آمپرساعت مجهز است که در زمان ۲۴۰ دقیقه به شارژ کامل می‌رسد و بسته به نوع استفاده می‌تواند بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه انرژی این ماشین را تامین کند. اگر دوست دارید بیشتر درباره‌ی این محصول بدانید، ویدیوی بالا را تماشا کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو به عنوان بخشی از پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای کشف، حمایت، پرورش و فعالیت استعدادهای تولید محتوای ویدیویی. آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را خواهند داشت.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیوی دیجی‌کالا شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar M.J

  واقعا کارتون عالی بود به شخصه اگه خودم بودم مرجوعش میکردم و کارتون باحال بود چالش جالبی تو آنباکس بود

 2. Avatar امینو

  چقدر خوبی شماااااااا

 3. Avatar علی

  به نظر من باید مرجوعش میکردید الکی رو دست خودتون خرج گذاشتید
  راستی پمنون برای ویدیو خوبتون

 4. Avatar چطور

  چطور صدا گذاری رو برای جاهای که فیلم دوربین رو بخودتونه و دارین حرف میزنین و یک دفعه محصول رو از نزدیک نشون میدین بازم صداتون هست