بررسی ست ساعت مچی عقربه‌ای زنانه و مردانه اسکمی مدل ۹۰۷۱

اگر به دنبال خرید ساعت ست برای خودتان و شریک‌تان هستید، ست ساعت مچی عقربه‌ای زنانه و مردانه اسکمی مدل ۹۰۷۱ می‌تواند یک پیشنهاد خوب و با قیمت مناسب به شما باشد. در ادامه‌ی این ویدیوی تلنت همراه ما باشید تا این محصول را بیشتر بررسی کنیم.

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه اسکمی مدل 9071

این ساعت‌ها تولید شده توسط برند چینی اسکمی هستند. در ویدیوهای قبلی درباره‌ی این برند صحبت کرده بودیم و می‌دانید که محصولات با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب تولید می‌کند. تنوع محصولات این برند بالا بوده و هر سلیقه‌ای را می‌تواند راضی نگه دارد. ساعت‌های این ست هر دو بند استیل دارند و بدنه‌ی آن‌ها هم استیل و به رنگ نقره‌ای است. صفحه‌ی داخلی ساعت‌ها مشکی رنگ هستند. قطر صفحه‌ی ساعت مردانه ۳۵ میلی‌متر و قطر صفحه‌ی ساعت زنانه ۲۵ میلی‌متر است.

مدل زنانه کاملا مناسب دست خانم‌ها بوده و زیبا و ظریف دیده می‌شود. مدل مردانه به نسبت زنانه کمی سنگین‌تر بوده، اما برای دست آقایان اندازه‌ی کاملا مناسبی دارد. وزن ساعت مردانه حدودا ۹۳ گرم و زنانه ۶۷ گرم است. نمادهای ساعت شبرنگ هستند و در شب به راحتی می‌تواند ساعت را بخوانید.

برای بررسی بهتر ست ساعت مچی عقربه‌ای زنانه و مردانه اسکمی مدل ۹۰۷۱، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما