جعبه‌گشایی و بررسی کیف زنانه دیوید جونز و نیم‌بوت زنانه شهر چرم

۲۳ آذر ۱۳۹۹

این هفته به سراغ یک کیف و کفش جذاب برای جعبه‌گشایی و بررسی رفته‌ایم. ست استایل این هفته ما شامل کیف زنانه دیوید جونز و نیم‌بوت زنانه شهر چرم می‌شود که هر دو آن‌ها به رنگ آبی هستند.

نیم بوت شهر چرم از چرم طبیعی گاو ساخته شده است و برای استایل روزمره طراحی شده است. چرم به کار رفته در این کفش به رنگ آبی تیره است که با سایه‌هایی از رنگ مشکی جذابیت ویژه‌ای گرفته است. در چند قسمت کفش هم تکه‌هایی از چرم مشکی بافت درشت به کار رفته است که باعث ایجاد هارمونی بیشتر در رنگ‌های آن شده است. در این کفش خبری از زیپ و بند نیست و با استفاده از کش‌های به کار رفته در قسمت مچ، پوشیدن کفش بسیار راحت شده است.

کیف این ست از برند دیوید جونز انتخاب شده که یکی از برندهای محبوب تولید کننده کیف به شمار می‌رود و کیف‌های بسیار جذاب و شیکی دارد. دو بند همراه با این کیف زیبا عرضه می‌شود که امکان استفاده از کیف هم به صورت دستی و هم به صورت رودوشی را فراهم می‌کند.

قسمت جلویی و کناره‌های کیف با دو رنگ آبی متفاوت طراحی شده‌اند که به آن ظاهری ساده اما شیک بخشیده است. جنس کیف چرم مصنوعی بسیار باکیفیت است و دوخت به کار رفته در آن بسیار تمیز است.

این کیف و کفش به خوبی با هم ست می‌شوند و می‌توانند یک استایل شیک و جذاب برای پاییز و زمستان شما بسازند. برای بیشتر آشنا شدن با این کیف و کفش، شما را به تماشای ویدیو بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو در قالب پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای حمایت از استعدادهای تولید محتوای ویدیویی و ایجاد فرصت درخشش برای آن‌ها.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه