بررسی بلوز زنانه پی سز؛ تهیه شده از الیاف مصنوعی با طراحی زیبا

بهار و تابستان از راه رسیده و وقت انتخاب لباس‌های زنانه‌ی رنگارنگ است. برای همین در این ویدئو ما به سراغ یکی از بلوزهایی رفتیم که با طراحی خاص برای زنان، در دیجی‌کالا به فروش می‌رسد. با ویدئوی بررسی بلوز زنانه پی سز مدل ۱۷۱۲۴۴۹۳ با ما همراه باشید.

بلوز زنانه پی سز مدل 17124493

محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم بلوز زنانه پی سز مدل ۱۷۱۲۴۴۹۳ که بر اساس یکی از چند رنگ ترندی امسال که توسط پنتون و پینترست معرفی شده انتخاب شده است. این دو مجموعه رنگ‌هایی از طیف بنفش و صورتی را به عنوان رنگ های ترند سال معرفی کرده‌اند و برای همین هم ما در این ویدئو یک بلوز زنانه‌ی صورتی را بررسی می‌کنیم. این بلوز با برند پی‌سز ارائه می‌شود. پی‌سز یک برند شناخته شده‌ی هلندی است که قیمت بالایی در بازارهای جهانی دارد ولی با توجه به قیمت و ظاهر محصول می‌توان گفت که این بلوز آن پی‌سز معروف نیست. روی خود محصول هم ذکر شده که این محصول در چین تولید شده است. نوع پارچه‌ی این بلوز طرحی چروک دارد و از ۹۸ درصد پلی‌استر و ۲ درصد پلاستیک تهیه شده است. از آنجایی که این محصول از الیاف مصنوعی تهیه شده ممکن است برای برخی پوست‌ها حساسیت‌زا باشد. همچنین بخشی از قسمت پایینی کش‌دوزی شده و بخشی از آن هم حالتی کلوش دارد.

برای آشنایی بیشتر با بلوز زنانه پی سز مدل ۱۷۱۲۴۴۹۳ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما