بررسی شلوار جین زنانه جین وست؛ نازک، خنک و تابستانی

شلوارهای جین از محبوب‌ترین آیتم‌های پوشیدنی زنانه و مردانه هستند که در هر کمد لباسی یک یا چند نمونه از آن‌ها دیده می‌شود. در این ویدئو هم ما به سراغ یکی از همین شلوارها رفتیم و شلوار جینی راسته و مناسب بهار و تابستان از برند جین‌وست را بررسی کردیم.

شلوار جین زنانه جین وست مدل 013

جین‌وست یک برند شناخته شده و اصالتا استرالیایی است که سال‌ها است در ایران فعالیت می‌کند. در این ویدئو یک شلوار جین زنانه از این برند را بررسی می‌کنیم. شلواری که از پارچه‌ای نازک دوخته شده و کاملا برای روزهای بهار و تابستان مناسب است. قد این شلوار ۹۳ سانتیمتر است و سایزبندی‌های مختلفی دارد که همه در وب‌سایت دیجی‌کالا در دسترس هستند. شلوارهای جین راسته قابل استایل کردن با انواع لباس‌های بهاره و تابستانی از تی‌شرت‌ها تا کت‌های بهاره هستند. این شلوار رنگی سورمه‌ای دارد و با دکمه باز و بسته شده و یک زیپ فلزی هم دارد.

برای آشنایی بیشتر با شلوار جین زنانه جین وست مدل ۰۱۳ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما