بررسی شومیز آستین بلند زنانه مدل D100؛ زیبا، خوش فرم و چشم‌نواز

داشتن یک شومیز زیبا و جذاب فصل نمی‌شناسد و این لباس‌های زیبا و کاربردی همیشه‌ی سال می‌توانند به بهبود استایل شما کمک کنند. برای همین ما در این ویدئو به سراغ یکی از همین شومیزها روی وب‌سایت دیجی کالا رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم. با ویدئوی بررسی شومیز آستین بلند زنانه مدل D100 با ما همراه باشید.

شومیز آستین بلند زنانه مدل D100

اولین چیزی که در این محصول توجه‌ها را به خود جلب می‌کند رنگ جالب توجه آن است. این شومیز روشن سفیدرنگ نیست اما رنگی بین سفید، شیری و کرم دارد که همین آمیختگی آن را جذاب کرده است. نکته‌ی بعدی که در این شومیز جلب توجه می‌کند جنس پارچه‌ی آن است که حالتی از قدیمی بودن را القا می‌کند که در تناسب خوبی با مدل یقه‌ای این لباس است. آستین‌های بلند و یقه‌ی انگلیسی از دیگر ویژگی‌های این شومیز است که در کنار سایر ویژگی‌هایی که برشمردیم ترکیبی زیبا و جالب توجه را پدید می‌آورد.

برای آشنایی بیشتر با شومیز آستین بلند زنانه مدل D100 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما