بررسی نیم‌تنه ورزشی زنانه مدل ۳۹ORG09؛ خوش‌رنگ با جنس مناسب

نیم‌تنه‌های ورزشی یکی از آیتم‌های کاربردی و ضروری برای ورزش کردن هستند که نواحی کاپ و کتف را در بالاتنه ساپورت می‌کنند. نیم‌تنه‌های ورزشی معمولا از جنس‌های قابل تنفس و مناسب ورزش ساخته می‌شوند و به شما این اجازه را می‌دهند تا حرکات ورزشی را راحت‌تر انجام دهید. در این ویدیوی تلنت قصد داریم نیم‌تنه ورزشی زنانه مدل ۳۹ORG09 را به شما معرفی کنیم.

نیم تنه ورزشی زنانه مدل 39ORG09 رنگ نارنجی

این نیم‌تنه از برند ماییلدا بوده و قیمت اقتصادی هم دارد. ماییلدا به صورت تخصصی خرده فروشی لباس‌های زیر، لباس‌های ورزشی و ست‌های راحتی از برندهای مختلف را انجام می‌دهد. جنس این نیم‌تنه ترکیبی از پلی‌استر و اسپندکس است و قابلیت تنفس دارد. رویه‌ی نیم‌تنه به رنگ نارنجی و طرح‌دار بوده و رنگ آستر و بندهای آن نارنجی نئونی است؛ این دو رنگ در کنار هم ترکیب جذابی را ایجاد کرده‌اند. یقه‌ی نیم‌تنه طراحی باز، گرد و کشی دارد. آستین‌های آن طرح رکابی هستند و در تن فرم زیبایی را ایجاد می‌کنند. طراحی پشت نیم‌تنه هم باز است. کاپ این لباس متحرک و بدون فنر است و در صورتی که به آن نیاز نداشتید، می‌توانید کاپ‌ها را در بیاورید.

برای بررسی بهتر نیم‌تنه ورزشی زنانه مدل ۳۹ORG09 و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما