بررسی عینک آفتابی زنانه کد ۱۷۵؛ طرح ری‌بن با فریم ویفری

اگر از علاقه‌مندان به عینک‌های طراحی شده‌ی برند ری‌بن هستید این ویدئو را تا پایان ببینید. در این ویدئو عینک آفتابی زنانه کد ۱۷۵ را بررسی می‌کنیم که تلاش کرده طراحی یکی از مدل‌های ری‌بن را با قیمتی مناسب پیاده کند.

عینک آفتابی زنانه کد 175

عینک آفتابی زنانه کد ۱۷۵ با فریم ویفری می‌تواند یک خرید به صرفه و اقتصادی برای همه‌ی کسانی باشد که به طرح‌های برندی چون ری‌بن علاقه دارند. چرا که این عینک در فرم کاملا از سبک عینک‌های ری‌بن پیروی کرده و شکل و ظاهری شیک و زیبا هم دارد و از سوی دیگر قیمتی حدود ۱۰۰ هزار تومان در بهار ۱۴۰۳ دارد که همین گزینه‌ی آخر می‌تواند آن را به خریدی مناسب تبدیل کند. اگرچه کیفیت این محصول از ری‌بن‌های اصل خیلی خیلی پایین‌تر است اما با این حال با یک بار دیدن و لمس این محصول متوجه می‌شوید که خیلی هم ناامیدکننده نیست. جنس فریم این محصول پلاستیکی است و عدسی‌های آن هم دودی هستند و به دلیل ابعادش برای صورت‌های پهن و بزرگ مناسب هستند.

برای آشنایی بیشتر با عینک آفتابی زنانه کد ۱۷۵ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما