بررسی پیچ گوشتی شارژی واواستیک ۱F Plus؛ ابزاری کار راه‌ انداز

هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که در خانه به یک پیچ‌ گوشتی خوب نیاز ندارد. پیچ گوشتی شارژی واواستیک ۱F Plus جزو خوش‌دست‌ترین و کار راه‌اندازترین پیچ گوشتی‌هایی است که می‌توانید در کلکسیون ابزارهایتان داشته باشید. در این ویدیو به بررسی این پیچ‌ گوشتی شارژی پرداخته‌ایم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ابزار کاربردی وزن بسیار کمی دارد و شارژی است، و به راحتی می‌توانید آن را در همه جا استفاده کنید. پیچ گوشتی شارژی واواستیک ۱F Plus پنج ولتی است و سرعت حرکت آزاد آن به ۲۰۰۰ دور در دقیقه می‌رسد.

مته‌های این پیچ گوشتی قابل تعویض هستند و خوشبختانه در بسته‌بندی آن طیف گسترده و متنوعی از مته‌ها و سری‌ها را خواهید دید. همچنین باتری لیتیوم یونی این پیچ گوشتی تضمین می‌کند که با ۴۵ دقیقه شارژ، می‌توانید تا ۲ ساعت به صورت مداوم از آن استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با امکانات و قابلیت‌های این پیچ گوشتی شارژی از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. علی بهبهانی

    عالی بودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددش

    1. پارسا مقدم

      خیلی ممنون علی جان

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما