بررسی اسکوتر برقی شیائومی Electric 1S؛ لذت‌بخش و کاربردی

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

در چند سال گذشته اسکوترها و دوچرخه‌های برقی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و برخی کاربران برای رفت‌و‌آمد از آن‌ها استفاده می‌کنند. شیائومی که تقریبا به هیچ محصولی نه نمی‌گوید، وارد حوزه‌ی اسکوترهای برقی شده و در این ویدیو قصد داریم اسکوتر برقی شیائومی Electric 1S را بررسی کنیم تا ببینیم آیا ارزش خرید دارد یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ظرفیت باتری این اسکوتر ۷۶۰۰ میلی‌آمپر ساعت است و برای فردی که حدود ۸۰ کیلوگرم وزن دارد، طبق ادعای شیائومی می‌تواند تا مسافت تقریبا ۳۰ کیلومتری دوام بیاورد. البته در شرایط واقعی اینطور نیست و مثلا در بهترین حالت حدود ۲۵ کیلومتر جواب می‌دهد. همچنین مانند باتری گوشی که بعد از استفاده دیگر دوام روز اول را نخواهد داشت، بعد از حدود دو سال استفاده، با هر بار شارژ می‌تواند تقریبا ۱۵ کیلومتر حرکت کند.

این اسکوتر دو ترمز دارد که عملکرد هر دو عالی است و در شرایط مختلف می‌توانید به آن اطمینان داشته باشید. به طور کلی این اسکوتر بیشتر مناسب شهرهایی است که سربالایی و سرپایینی چندانی ندارند. اما اگر در یک شهر سربالایی‌های زیادی وجود داشته باشد، با این اسکوتر احتمالا به مشکل برمی‌خورید.

یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌های اسکوتر برقی شیائومی Electric 1S این است که به راحتی تا می‌شود. البته وزن آن به ۱۳ کیلوگرم می‌رسد و اصلا سبک نیست ولی مثلا می‌توانید آن را با خود به مترو ببرید و در این زمینه با مشکلی روبرو نمی‌شوید. در نمایشگر می‌توانید اطلاعاتی مانند سرعت، میزان شارژ باتری و حالت رانندگی را مشاهده کنید. با انتخاب این حالت‌های رانندگی، می‌توانید حداکثر سرعت را مشخص کنید تا اسکوتر از سرعت بیشتر از حد مشخص شده حرکت نکند.

در ضمن یک اپلیکیشن هم برای آن ارائه شده که اطلاعات مختلفی را راهی گوشی شما می‌کند. در این میان باید به امکان قفل کردن اسکوتر از طریق اپ اشاره کنیم. اندازه‌ی لاستیک‌های این اسکوتر ۸.۵ اینچ است. به همین خاطر لاستیک‌ها چندان بزرگ نیستند و اگر اندازه‌ی بزرگ‌تری داشتند، حرکت از روی موانع مختلف مانند جدول راحت‌تر می‌شد.

در کل استفاده از اسکوترهای برقی بسیار لذت‌بخش است و به همین خاطر اگر در محل زندگی شما امکان استفاده از این وسیله وجود دارد، با خرید آن می‌توانید تجربه‌ی جذابی داشته باشید. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱۳ میلیون تومان می‌توانید اسکوتر برقی شیائومی Electric 1S را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه