بررسی بخارگر شیائومی مدل MJGTJ01LF؛ بی‌نقص و قابل حمل

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتو کشیدن انواع لباس، ملحفه و پرده می‌تواند کاری سخت و طاقت‌فرسا باشد به خصوص اگر در سفر باشید و لباس‌ها در چمدان چروک شده باشند. از طرفی چروک ماندن آن‌ها هم غیرممکن و پذیرفتنی نیست. در این ویدیو وسیله‌ای را به شما معرفی می‌کنیم که اتو کردن هر پارچه‌ای را آسان و لذت‌بخش می‌کند. با ما همراه باشید تا بخارگر شیائومی مدل MJGTJ01LF را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طراحی بخارگر شیائومی مدل MJGTJ01LF مثل تمام محصولات دیگر این شرکت، مینیمال، شیک، سبک و جمع‌وجور است. این دستگاه یک پایه‌ی خوب برای ایستایی و قرار گرفتن آن روی سطوح دارد. مخزن دستگاه با روشی آسان و ایمن به پشت آن متصل می‌شود و در قسمت جلوی دستگاه ۴ حفره روی سطح سرامیکی آن کار شده است و تنها یک دکمه روی بدنه‌ی دستگاه قرار دارد که پرتاب بخار به عهده‌ی آن است. یک چراغ نشان‌دهنده‌ی فعالیت هم در بالای دستگاه قرار دارد.

قدرت این بخارگر ۱۲۰۰ وات است. طول سیم آن ۲ متر است و نیاز به تبدیل دوشاخه دارد. حجم مخزن ۱۶۰میلی‌لیتر است و یک پوشش پلاستیکی روی آن دیده می‌شود. کل وزن این دستگاه ۷۵۰گرم است. سری برس‌دار این بخارگر برای نفود بخار به لباس‌های زمستانی و کت‌های ضخیم است. فشار این بخارگر نیم بار یا ۲۲ گرم در دقیقه است و دمای آن تا ۱۳۰ درجه بالا می‌رود. این دستگاه مجهز به قطع‌کن خودکار است.

برای بررسی بهتر بخارگر شیائومی مدل MJGTJ01LF، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه