بررسی کیبورد شیائومی JXJP01MW؛ مکانیکال و بسیار جذاب

شرکت شیائومی چندین مدل کیبورد راهی بازار کرده ولی احتمالا بسیاری از کاربران نمی‌دانند که همین شرکت، کیبورد‌های مکانیکال خیلی خوبی را تولید می‌کند. در این ویدیو کیبورد شیائومی JXJP01MW را بررسی می‌کنیم که در کنار مکانیکال بودن، از طراحی جذابی هم بهره می‌برد. در ادامه همراه ما باشید.

کیبورد شیائومی مدل JXJP01MW

برای کیبورد شیائومی JXJP01MW از سوئیچ‌های قرمز رنگ استفاده شده که برای یادآوری باید بگوییم این نوع سوئیچ‌ها صدای زیادی ایجاد نمی‌کنند و عملکرد خطی دارند. بنابراین افرادی که علاقه‌ی زیادی به استفاده از سوئیچ‌های کلیکی ندارند، می‌توانند از سوئیچ‌های خطی بهره ببرند.

برای بدنه‌ی کیبورد از پلاسیتک طوسی رنگ استفاده شده است و رنگ استفاده شده برای بدنه، جذابیت ظاهری آن را دوچندان کرده است. کیبورد شیائومی JXJP01MW از نظر کیفیت ساخت حرف زیادی برای گفتن دارد و لازم نیست نگرانی خاصی در مورد دوام بدنه‌ی آن داشته باشید و با خیال راحت می‌توانید مدت‌ها از آن بهره ببرید. در طراحی کلید‌ها، می‌توانیم تاثیر طراحی خاص محصولات شیائومی را ببینیم و در نتیجه تجربه جذابی برای کاربران ارائه می‌کند.

در بخش پایینی دو پایه‌ی بسیار محکم برای افزایش شیب دیده می‌شود که این دو پایه هم بسیار محکم محسوب می‌شوند. شیائومی برای این کیبورد از نورپردازی سفید رنگ هم استفاده کرده که در کنار مینیمال بودن، به افزایش جذابیت ظاهری کیبورد کمک کرده است. در کنار افزایش و کاهش شدت نور نورپردازی، امکان انتخاب از بین حالت‌های مختلف نورپردازی هم وجود دارد. البته نقطه ضعف این نورپردازی خاص این است که حتی در بالاترین سطح هم شدت نور زیادی برای کاربر ارائه نمی‌دهد.

در نهایت باید خاطرنشان کنیم کیبورد شیائومی JXJP01MW سازگاری کامل با ویندوز و سیستم‌عامل macOS دارد و بنابراین بدون محدودیت خاصی برای سیستم ویندوزی یا مک خود می‌توانید از آن بهره ببرید. این کیبورد با توجه به قیمت در نظر گرفته شده برای آن، ارزش خرید بالایی دارد و در ضمن شیائومی بودن آن هم یک مزیت مهم به حساب می‌آید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما