بررسی شیائومی می بند ۶؛ مچ‌بند هوشمند اقتصادی با امکانات عالی

۱۴ مرداد ۱۴۰۰

نسل جدید مچ‌بندهای هوشمند شیائومی اینجا است تا تمام کمبودهای مدل‌های قبلی خود را برطرف کند و بیشترین امکانات را در اختیار کاربر خود قرار دهد. در ادامه به جعبه‌گشایی و بررسی شیائومی می بند ۶ می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این شرکت محبوب چینی می بند ۶ را در مارچ ۲۰۲۱ معرفی کرد. در این مدل تغییرات بزرگی نسبت به مدل قبلی یعنی می بند ۵ را مشاهده می‌کنیم. بزرگ‌ترین تغییر افزایش ابعاد نمایشگر است؛ نمایشگر ۱.۵۶ اینچی AMOLED که ۵۰ درصد از مدل قبلی خود بزرگ‌تر شده است. وضوح تصویر این نمایشگر ۳۲۶ ppi و ۴۵۰ نیت میزان روشنایی آن است. ۶۰ نوع واچ فیس و تم برای این مدل ارائه شده است تا بتوانید ظاهر آن را تا جای ممکن شخصی‌سازی کنید.

یکی از بهترین مشخصات این مچ‌بند هوشمند امکان اندازه‌گیری میزان اکسیژن خون است که این روزها نیاز آن به شدت احساس می‌شود. همچنین ضربان قلب و پایش خواب را با دقت بسیار بالایی اندازه‌گیری می‌کند. ۳۰ ورزش و حرکت ورزشی مختلف برای این مچ‌بند تعریف شده که ۲ برابر می بند ۵ است. حتی وقتی فراموش کنید و گجت را تنظیم نکنید، به صورت اتوماتیک فعالیت شما را تشخیص خواهد داد.

برای آشنایی بیشتر با شیائومی می بند ۶ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۶ دیدگاه
  1. Avatar hiva

    سلام
    چه جوری الارم واتساپ و دیگر اپ ها رو فعال کنم؟

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه