بررسی مچ‌بند هوشمند شیائومی می بند ۸؛ مثل همیشه عالی

۲۷ آبان ۱۴۰۲

مچ‌بند‌های سری می بند همواره به‌شدت پرطرفدار بوده‌اند زیرا در کنار قیمت مناسب، امکانات بسیار جذابی هم ارائه می‌دهند. اما آیا مچ‌بند هوشمند شیائومی می بند ۸ هم گزینه‌ی جذابی برای خرید است؟ در این ویدیو به سراغ این این مچ‌بند رفته‌ایم.

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 8

مچ‌بند هوشمند شیائومی می بند ۸ از مکانیسم متفاوتی برای بند‌ها بهره می‌برد و حالا آسان‌تر باز و بسته می‌شوند. در ضمن حالا سنسور روشنایی محیط هم مورد استفاده قرار گرفته تا میزان روشنایی نمایشگر به طور خودکار کم و زیاد شود. در ضمن روشنایی نمایشگر هم افزایش پیدا کرده و حداکثر روشنایی به ۶۰۰ نیت می‌رسد.

تعداد ورزش‌های پشتیبانی شده از حدود ۱۲۰، به بیش از ۱۵۰ ورزش رسیده است که این یعنی تقریبا تمام کاربران می‌توانند ورزش موردنظر خود را در این لیست پیدا کنند. پشتیبانی مچ‌بند هوشمند شیائومی می بند ۸ از شارژ سریع هم پشتیبانی می‌کند که به لطف این مشخصه، برای شارژ کامل فقط حدود یک ساعت باید منتظر بمانید.

در نهایت نباید قیمت مناسب مچ‌بند هوشمند شیائومی می بند ۸ را از قلم بیندازیم که جذابیت آن را برای خرید افزایش داده است. به دلیل همین موارد، ۷۶ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه می‌کنند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امید محمدی

    چرا نسخه گلوبال رو اضافه نمیکنید راحت تر خرید کنیم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه