بررسی مونوپاد شیائومی Mi Selfie Stick Tripod؛ گران‌قیمت ولی بی‌کیفیت

۲۸ آذر ۱۴۰۱

طی سال‌های اخیر با افزایش محبوبیت عکس‌های سلفی، محبوبیت مونوپادها هم چندین برابر شد. با وجود اینکه محبوبیت این ابزارها نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده، ولی همچنان تعداد زیادی از کاربران به استفاده از این ابزار علاقه‌ی زیادی دارند. مونوپاد شیائومی Mi Selfie Stick Tripod یکی از مونوپادهای پرفروش در بازار ایران محسوب می‌شود که اندازه‌ی کوچک و وزن پایینی دارد. در این ویدیو به بررسی این محصول می‌پردازیم.

مونوپاد شیائومی مدل Mi Selfie Stick Tripod

زمانی که به این مونوپاد نیازی ندارید، به راحتی می‌توانید آن را تا کنید و اندازه‌ی آن آنقدر کوچک است که به راحتی در جیب جا می‌شود. برای این مونوپاد می‌توانید گوشی را هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی قرار دهید تا برای ثبت عکس‌ها و ویدیو‌های سلفی دست بازتری داشته باشید. در کنار کاربرد به عنوان مونوپاد، به عنوان سه‌پایه هم می‌توانید از آن بهره ببرید که این مشخصه در برخی شرایط بسیار کاربردی محسوب می‌شود.

این مونوپاد از یک دانگل هم بهره می‌برد که با بلوتوث به گوشی متصل می‌شود و به عنوان دکمه‌ی شاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. واقعیت این است این مونوپاد با وجود قیمت بالایی که دارد، محصول چندان باکیفیتی به حساب نمی‌آید. به عنوان مثال زمانی که می‌خواهید از آن به عنوان سه‌پایه استفاده کنید، باید بسیار مراقب آن باشید تا به طور ناگهانی تکان نخورد و نیفتد. زمانی هم در حالت سه پایه ارتفاع را افزایش می‌دهید، گوشی پایین می‌آید و در ارتفاع موردنظر ثابت باقی نمی‌ماند.

بنابراین اگر به دنبال خرید یک مونوپاد باکیفیت هستید، مونوپاد شیائومی Mi Selfie Stick Tripod را توصیه نمی‌کنیم و در کل ارزش خرید بالایی ندارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه