بررسی گجت تست سلامت آب سفری شیائومی Mi TDS؛ دقیق و بسیار ضروری

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

مصرف آب کافی و هیدراته ماندن بدن در طول سفر و کوه‌نوردی که فعالیت و تعریق افزایش می‌یابد، اهمیت بسیار زیادی دارد. اما در مواقعی که دسترسی به آب تصفیه شده ممکن است دشوار باشد، باید حتما از سلامت آبی که می‌نوشید مطمئن باشید تا از عفونت و بیماری پیشگیری کنید. در این ویدیو گجت تست سلامت آب سفری شیائومی Mi TDS را به شما معرفی و آن را جعبه‌گشایی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

گجت تست سلامت آب سفری شیائومی Mi TDS در نگاه اول شباهت زیادی به دماسنج و تب سنج دارد. وزن این گجت فقط ۲۷ گرم است و ابعاد آن ۱/۶×۱/۶×۱۵ سانتی‌متر است. روی بدنه‌ی این دستگاه یک دکمه و یک نمایشگر کوچک دیده می‌شود که با فشار دادن دکمه، دستگاه روشن می‌شود و میزان خلوص آب را نمایش می‌دهد.

هرچه عدد نمایش داده شده در این گجت کوچک‌تر باشد، به معنی خلوص بیشتر آب است. عدد ۱۰۰ تا ۳۰۰ مقدار طبیعی، ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ طعم بد و بالاتر از ۱۰۰۰ آب غیرقابل شرب است. سنسورهای به‌کار رفته در Mi TDS برای اندازه‌گیری کیفیت آب، از مواد با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی تهیه شده‌اند که دوام و دقت دستگاه را تضمین می‌کند.

در انتهای دستگاه یک درب دو منظوره به رنگ سفید مات تعبیه شده است که هم از سنسور تیتانیومی محافظت می‌کند و هم ظرفی است برای نمونه‌برداری از آب. این دستگاه از استاندارد ضد آب IPX 6 برخوردار است. منبع تغذیه‌ی این گجت دو عدد باتری دکمه‌ای کوچک است و دستگاه بسیار کم‌مصرفی است.

برای بررسی بهتر گجت تست سلامت آب سفری شیائومی Mi TDS، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Avatar محمود

  از دیجی کالا انتظار میره مطالب خلاف واقع نشر نده
  چه بسا اگه کسی به اعتماد این ویدیو در طبیت با این دستگاه اب الوده بنوشهعواقب حقوقیش با دیجی کالاست
  این دستگاه تنها برای میزان سختی اب ساخته شده و حتی خود شرکت سازنده ادعای سنجش الایندگی اب را نداره

 2. Avatar امین

  توجه داشته باشید این دستگاه فقط میزان املاح آب رو نشون میده و نه سلامت آب رو
  مثلا آب معدنی معمولا املاح بیشتری داره و یا آب کم املاحی میتونه کاملا آلوده باشه
  من از این دستگاه دارم و فقط برای تنظیم دستگاه اب تصفیه کن استفاده میکنم
  و کاربرد اون جهت تعیین سلامت آب در طبیعت به هیچ وجه درست نبوده و کلاه برداری می باشد.
  خود سازنده هم چنین ادعایی ندارد.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه