جعبه‌گشایی و بررسی کاغذ دیجیتال شیائومی

۲۳ دی ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۰ ۲۴ دی ۱۳۹۹

کاغذ دیجیتال جایگزین بسیار خوبی برای کاغذ است و می‌تواند به حفظ محیط زیست کمک کند. این هفته برای جعبه‌گشایی و بررسی، کاغذ دیجیتال شیائومی مدل XMXHB02WC را انتخاب کرده‌ایم.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که با کاغذ و قلم زیاد سر و کار دارید، حتما به این فکر کردید که قطع درختان برای تولید کاغذ تا چه اندازه به طبیعت آسیب می‌زند. کاغذ دیجیتال یا Writing Tablet یک گزینه خوب برای جایگزین کردن کاغذ است. شما می‌توانید به خوبی برای نوت برداری، یادداشت یا طراحی‌های ساده‌ی خود از این دستگاه استفاده کنید.

ابعاد این کاغذ دیجیتالی تقریبا به اندازه یک کاغذ A4 است. زمینه‌ای به رنگ سیاه دارد و رنگ قلم آن خاکستری-سبز و تک‌رنگ است. قلمی که همراه آن ارائه می‌شود، بسیار سبک و خوش‌دست است و بدنه‌ای سفید رنگ مانند خود دستگاه دارد.

رنگ سفید و طراحی مینیمال این کاغذ دیجیتال یادآور تبلت‌های اپل است. صفحه نمایش آن بزرگ و کاملا مات است و فشارهای متفاوت قلم، خط‌هایی با کیفثیت‌های متفاوت روی صفحه ایجاد می‌کند که بسیار طبیعی هستند. تمام نوشته‌‌ها و طرح‌های شما با یک بار فشار کلید وسط کاملا پاک می‌شوند و گزینه‌ای به عنوان پاک‌کن برای پاک کردن خطاهای جزئی در آن تعبیه نشده است. در ضلع سمت راست دستگاه یک آهن‌ربا کار گذاشته شده تا بتوانید قلم را در آنجا قرار دهید؛ البته دسترسی آن برای افراد چپ‌دست چندان راحت نیست.

برای مشاهده جعبه‌گشایی و جزئیات بیشتر در مورد کاغذ دیجیتال شیائومی، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما