بررسی توسعه‌دهنده محدوده بی‌سیم شیائومی مدل Pro؛ تقویت سیگنال وای‌فای

۳ آبان ۱۴۰۱

اگر در خانه یا محل کار با مشکل ضعیف بودن سیگنال وای‌فای روبرو هستید، پس بهتر است یک دستگاه تقویت‌کننده سیگنال خریداری کنید تا محدوده‌ی پوشش وای‌فای افزایش پیدا کند. در این زمینه دستگاه‌های زیادی عرضه شده ولی شیائومی مدل Pro نه‌تنها بسیار کوچک است، بلکه قیمت بسیار مناسبی دارد و در این ویدیو آن را بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در همان نگاه اول بدنه‌ی پلاستیکی مات و ابعاد کوچک این دستگاه توجه را جلب می‌کند و دو آنتن هم به بدنه وصل شده‌اند. استفاده از دستگاه بسیار ساده است و فقط باید آن را به پریز برق وصل کنید و بعد از انجام تنظیمات موردنظر با اپلیکیشن ارائه شده، و دیگر با مشکل ضعف سیگنال وای‌فای روبرو نمی‌شوید.

اگر در یک خانه‌ی بزرگ یا دو طبقه استفاده می‌کنید و در برخی محدوده‌ها نمی‌توانید از سیگنال وای‌فای خوبی بهره ببرید، با این دستگاه مشکل برطرف می‌شود. همچنین در محل کار هم معمولا چنین دستگاه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه حدود ۱۲۰ متر در فضای آزاد و ۸۰ متر در فضای بسته را به‌خوبی پوشش می‌دهد و البته صرفا کانال ۲.۴ گیگاهرتز را پشتیبانی می‌کند. این یعنی خبری از ارائه‌ی وای‌فای دو بانده نیست. همچنین باید خاطرنشان کنیم تا ۶۴ دستگاه می‌توانند به آن وصل شوند.

برای خرید شیائومی مدل Pro از دیجی‌کالا باید حدود ۳۸۰ هزار تومان بپردازید که با توجه به این قیمت و امکاناتی که ارائه می‌دهد، ارزش خرید بالایی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه