آیا تبلت شیائومی ردمی پد SE می‌تواند بازی‌های سنگین را اجرا کند؟

شیائومی ردمی پد SE از چیپست اسنپدراگون ۶۸۰ و رم ۸ گیگابایتی بهره می‌برد. با توجه به اینکه قیمت خیلی بالایی ندارد، آیا می‌تواند بازی‌های سنگین را اجرا کند؟ در ادامه همین قابلیت را بررسی می‌کنیم.

تبلت شیائومی مدل Redmi Pad SE ظرفیت 256 گیگابایت و رم 8 گیگابایت
تبلت شیائومی مدل Redmi Pad SE ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

برای اینکه بتوانید بازی Call Of Duty را با بالاترین فریم‌ریت اجرا کنید، باید گرافیک را روی Low و فریم‌ریت را روی High قرار دهید تا این بازی با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه اجرا شود. اگر به بازی EA FC علاقه دارید، توصیه می‌کنیم گرافیک شیائومی ردمی پد SE را روی Medium، رزولوشن روی High و فریم‌ریت را روی standard قرار دهید تا با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه اجرا شود.

برای طرفداران بازی Shadowgun که از تبلت شیائومی ردمی پد SE استفاده می‌کنند باید بگوییم که اگر گرافیک را روی Auto و فریم‌ریت را روی ۶۰ تنظیم کنید، می‌توانید با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه این بازی را تجربه کنید. در نهایت باید به بازی Rally One اشاره کنیم که اگر گرافیک را روی Ultra، فریم‌ریت روی ۶۰ و قابلیت Full Res را فعال کنید، قادر به تجربه‌ی این بازی با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه خواهید بود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما