بررسی پاوربانک ردمی PB200LZM؛ پرفروش‌ترین پاوربانک ردمی

اگر به دنبال خرید پاوربانک هستید، بدون شک با گزینه‌های بسیار زیادی روبرو می‌شوید و همین تعدد گزینه‌ها هم منجر به سردرگمی کاربران می‌شود. در این ویدیو پاوربانک ردمی PB200LZM را بررسی می‌کنیم که ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد و با توجه به قیمت مناسبی که دارد، به پرفروش‌ترین پاوربانک ردمی در دیجی‌کالا تبدیل شده است. در این ویدیو همین مدل را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

پاوربانک شیائومی مدل Redmi ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت به همراه کابل تبدیل microUSB

البته ظرفیت اسمی این پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت است و ظرفیت واقعی آن به حدود ۱۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد. باید یادآوری کنیم این تفاوت بین ظرفیت واقعی و اسمی برای یک پاوربانک کاملا طبیعی است و برای تمام مدل‌ها چنین تفاوت قابل توجهی دیده می‌شود.
پاوربانک ردمی PB200LZM کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای ندارد و اگرچه به راحتی روی بدنه خط و خش قرار نمی‌گیرد، اما لبه‌های تیز و کلیت بدنه، چندان جذاب نیست. حداکثر توان خروجی این پاوربانک به ۱۸ وات می‌رسد و در بدنه‌ی آن شاهد دو پورت خروجی USB-A و یکی از پورت‌های ورودی USB-C و دیگری microUSB است. البته پورت USB-C برخلاف بسیاری از پاوربانک‌ها صرفا یک پورت ورودی است و دو طرف نمی‌تواند انجام وظیفه کند.

توان خروجی ۱۸ وات هم برای زمانی است که فقط از یک پورت استفاده کنید و اگر از دو پورت به طور همزمان بهره ببرید، هرکدام سرعت ۹ وات را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. همچنین اگر یکی از دستگاه‌ها به توان زیادی نیاز نداشته باشد، توان خروجی یکی از پورت‌ها ۵ وات و دیگری ۱۳ وات خواهد بود. بنابراین روی هم رفته با پاوربانک مناسبی روبرو هستیم و در نتیجه با استقبال گسترده از طرف کاربران روبرو شده است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما