سنسورهای ردمی واچ ۳ تا چه حد دقیق هستند؟

۱۲ فروردین ۱۴۰۳

در این ویدیو قصد داریم عملکرد سنسورهای ساعت هوشمند ردمی واچ ۳ را بررسی کنیم تا ببینیم تا چه حد دقت دارند. برای بررسی دقت سنسور گام‌شمار که لازم نیست کار خاصی انجام شود و برای بررسی دقت سنسور سنجش ضربان قلب هم از یک ساعت اپل واچ سری ۹ استفاده شده است. در ادامه همراه ما باشید.

ساعت هوشمند شیائومی مدل Redmi Watch 3

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، ردمی واچ ۳ میانگین ضربان قلب را ۱۲۹ ثبت کرده و نشان می‌دهد که ۸۵۹ متر مسافت طی شده است. به طور مشخص، سنسور گام‌شمار این ساعت، طی کردن ۱۰۱۶ قدم را ثبت کرده است. در این مسیر، بیشترین ضربان قلب ۱۴۳ و کمترین هم بر اساس سنسور ضربان قلب ردمی واچ ۳، ۸۵ بوده.

از سوی دیگر، اپل واچ نشان می‌دهد که ۸۲۰ متر مسافت طی شده و ۱۰۰۸ گام برداشته شده است. بر اساس داده‌های ارائه شده از طرف اپل واچ، میانگین ضربان قلب ۱۳۰ بوده. بنابراین روی هم رفته می‌توان گفت که خطای سنسورهای ردمی واچ ۳ زیر ۵ درصد است که برای یک ساعت با این قیمت بسیار خوب محسوب می‌شود. در نتیجه اگر ورزشکار هستید و برای ثبت فعالیت‌های ورزشی دوست دارید از یک ساعت استفاده کنید، ردمی واچ ۳ بدون شک ارزش خرید بالایی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه