بررسی هواپز شیائومی MAF02؛ چندکاره با قابلیت پخت ۱۰۰ نوع غذا

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

رژیم غذایی سالم دغدغه‌ی خیلی از کسانی است که به سلامتی و تناسب اندام اهمیت می‌دهند. یکی از ویژگی‌های مهم غذاهای سالم، استفاده از روغن کم و چربی پایین آن‌هاست. برای پخت چنین غذاهایی یک هواپز پرقدرت باید در آشپزخانه‌ی شما وجود داشته باشد. در این ویدیو هواپز شیائومی MAF02 را بررسی کردیم که بی‌نظیر است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طراحی هواپز شیائومی MAF02 مینیمال و زیبا است و یک پنل گرد و کوچک در جلوی دستگاه قرار گرفته است، در واقع روی کلید گردان برنامه‌های آن یک پنل oled هم تعبیه شده است. خروجی هوا در پشت دستگاه قرار گرفته است. سبد دستگاه دارای شیارهایی در سه طرف است که باعث می‌شود گردش هوا به صورت ۳۶۰ درجه و پخت یکنواخت اتفاق بیفتد. همچنین سبد دستگاه با هفت لایه تفلون روکش شده است که مقاومت بالایی در برابر مواد اسیدی، بازی، سایش و خوردگی دارد.

ظرفیت مخزن دستگاه ۳/۵ لیتر و مناسب برای ۳ نفر است که با توری گریل، یک طبقه هم برای گذاشتن مواد غذایی اضافه می‌شود. زیر دستگاه چهار پایه‌ی ضد لغزش وجود دارد. پلاستیک بدنه‌ی دستگاه از نوع ABS است. پخت ۲۴ ساعته از قابلیت‌های این دستگاه است که فقط در دماهای پایین قابل استفاده است. این دستگاه هوشمند است و به اپ می‌هوم و وای‌فای متصل می‌شود. این هواپز قابلیت پخت ۱۰۰ نوع غذا دارد.

با فن دور کند ۱۸۰۰ دور در دقیقه، دمای بین ۴۰ تا ۸۰ درجه‌ی سانتی‌گراد در دستگاه منتقل می‌شود. با این دستگاه و در هشت ساعت با درجه‌ی ثبات ۴۰ درجه می‌توان ماست درست کرد؛ روی دمای ۶۰ درجه و ۴ ساعت زمان میوه و گوشت را خشک می‌کند و حدودا ۱۰ دقیقه‌ای با دمای ۴۵ درجه یخ‌زدایی را انجام می‌دهد. روی فن دور تند ۲۶۰۰ دور در دقیقه دمایی بین ۸۰ تا ۲۰۰ درجه را انتقال می‌دهد و سبزیجات حدودا ۱۵ دقیقه‌ای بخارپز می‌شوند، در ۳۰ دقیقه با ۱۶۰ درجه کیک پخته می‌شود و سیب‌زمینی هم در دمای ۲۰۰ درجه و زمان ۱۳ دقیقه ترد می‌شود.

برای بررسی بهتر هواپز شیائومی MAF02، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه