بررسی لامپ هوشمند ۹ وات شیائومی؛ باکیفیت و کاربردی

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

لامپ‌های هوشمند با ارائه‌ی قابلیت‌های جذاب، تجربه‌ی نورپردازی را از حالت یک‌نواخت خارج می‌کنند. شیائومی در چند سال اخیر چندین مدل لامپ هوشمند راهی بازار کرده که از قابلیت‌های متنوع بهره می‌برند. در این ویدیو قصد داریم لامپ هوشمند ۹ وات شیائومی مدل MJDPL01YL را مورد بررسی قرار دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

از این لامپ می‌توانید هم به‌عنوان لامپ سفید‌رنگ استفاده کنید و هم به عنوان منبع نور رنگی بهره ببرید. در حالت معمولی در زمینه‌ی تغییر حالت از زرد آفتابی تا سفید مهتابی دست بازی دارید. در حالت رنگی هم می‌توانید از بین ۱۶ میلیون رنگ دست به انتخاب بزنید و در این زمینه محدودیت خاصی وجود ندارد.

همانطور که از اسم این لامپ پیداست، توان آن فقط ۹ وات و شدت روشنایی هم به ۹۵۰ لومن می‌رسد. البته این شدت نور فقط مربوط به رنگ سفید است و برای دیگر رنگ‌ها شدت نور تقریبا به نصف می‌رسد. این لامپ مبتنی بر پایه E27 است که رایج‌ترین نوع محسوب می‌شود. بر اساس اعلام شیائومی، عمر مفید آن ۲۵ هزار ساعت است.

با توجه به کم بودن شدت نور، مناسب استفاده به عنوان لامپ اصلی نیست. برای کنترل کردن لامپ ابتدا باید ۵ بار آن را خاموش و روشن کنید تا ریست شود و سپس از طریق وای‌فای می‌توانید از طریق اپ Mi Home کنترل آن را بر عهده بگیرید. در کنار تغییر رنگ و شدت نور، با این اپ می‌توانید کاری کنید که لامپ به رنگ‌های مختلف دربیاید. البته این کار به آهستگی صورت می‌گیرد و مثلا نمی‌توانید از رقص نور بهره ببرید.

برای کاربرد هم می‌توانیم مثلا به تولید محتوا اشاره کنیم و همچنین به‌عنوان چراغ مطالعه هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۴۰۰ هزار تومان می‌توانید لامپ هوشمند ۹ وات شیائومی را از فروشگاه دیجی‌کالا بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه