بررسی دماسنج و رطوبت‌سنج شیائومی؛ کارآمد با طراحی جمع‌وجور

طبق استاندارد آسایش حرارتی، بدن انسان در بازه‌ی دمایی بین ۲۳ تا ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد و رطوبت نسبی بین ۳۰ تا ۷۰ درصد بیشترین احساس رضایت را دارد و نیازی نیست تا اقدامی برای تغییر دمای محیط انجام دهد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم دماسنج و رطوبت‌سنج شیائومی مدل SKU :NUN4126GL را به شما معرفی کنیم؛ به کمک این محصول شما می‌توانید این دو شاخص را در خانه یا محل کار خود اندازه‌گیری کنید.

دما سنج و رطوبت سنج شیائومی مدل SKU :NUN4126GL

درون جعبه‌ی محصول خود دستگاه که یک باتری سکه‌ای هم دارد، یک چسب برای اتصال به دیوار و دفترچه‌ی راهنما وجود دارد. این محصول اندازه‌ی بسیار کوچک و جمع‌وجوری دارد؛ ابعاد آن ۴*۴ سانتی‌متر بوده و به کمک یک باتری سکه‌ای تغذیه می‌شود. در توضیحات این محصول گفته شده است که تا یک سال نیازی نیست که باتری آن را عوض کنید. همچنین این محصول می‌تواند دمای محیط را از صفر تا ۶۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و رطوبت را از صفر تا ۹۹ درصد محاسبه کند. برای استفاده ابتدا درپوش پلاستیکی باتری را بردارید. سپس روی مانتیور آن دو عدد نمایشگر دمای هوا و رطوبت محیط نمایش داده می‌شود.

برای بررسی بهتر دماسنج و رطوبت‌سنج شیائومی مدل SKU :NUN4126GL و آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما