بررسی بردگیم یاتزی؛ تاس‌اندازی کلاسیک

۱۲ دی ۱۴۰۱

بازی تخته‌ای «یاتزی» (Yahtzee) یک بازی قدیمی و کلاسیک است که روندی بسیار ساده و راحت دارد و در عین حال هم می‌توان حسابی از آن لذت برد. همه چیز در بازی به شانس در انداختن تاس بستگی دارد و هیچ پیچیدگی دیگری در بازی پیدا نمی‌کنید. آرین در بررسی امروز خود سراغ نسخه‌ای تازه از یاتزی رفته است.

بازی فکری مدل یاتزی

طی بازی یاتزی، بازی‌کننده‌ها نوبت به نوبت چند تاس را سه بار می‌ریزند و باید حالت‌های مختلفی در بیاورند؛ حالت‌هایی مثل سه شماره‌ی یکسان، سه شماره‌ی پشت سر هم و چیزهایی از این قبیل. نهایتا پس از اینکه همه‌ی حالت‌ها یک بار آمدند، بازی تمام و امتیازهای هر نفر محاسبه می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بردگیم یاتزی (Yahtzee) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه