هدیه لبخند به کودکان در پویش «با هم به استقبال یلدا»

۴ اسفند ۱۴۰۰

دیجی‌کالا در طرحی مشترک با همراهی چند سازمان مردم نهاد فعال در حوزه کودکان کار، یلدای ۹۹ را با چاشنی یاری، همدلی و حمایت از کودکان برگزار می‌کند.

در این پویش مسؤولیت اجتماعی، مشتریان و کاربران دیجی‌کالا می توانند با خرید از وب سایت یا اپلیکیشن دیجی کالا هدایای خود را با همراهی سازمان های مردم نهاد به دست کودکان برسانند و «برای لبخند کودکان» خریدهای خود را از میان کالاهای سوپرمارکتی شرکت داده شده در این طرح، انتخاب کنند.

این طرح با همکاری سه سازمان «انجمن حمایت از کودکان کار»، «روشنگران فردای کودک (ارفک)» و «صبح رویش» برای تسهیلگری در زمینه اهدای بسته‌های حاوی کالاهای سوپرمارکتی و مورد نیاز برای خانواده‌های کودکان کار در شب یلدا انجام می‌شود.

دیجی کالا در این طرح، پرداخت نیمی از هزینه‌های خرید بسته‌های یلدایی برای کودکان را بر عهده گرفته است. پیشبینی دیجی‌کالا این است که تا پایان این کمپین، ۳۰ آذر ۹۹، ۳ هزار کالای سوپرمارکتی در قالب ۴۰۰ بسته معیشتی به خانواده کودکان کار اهدا شود.

چطور می‌توانید مشارکت کنید؟

  • توجه داشته باشید که کالاهای شرکت داده شده در این پویش، تنها برای کمک به کمپین «با هم به استقبال یلدا» قابل سفارش هستند.
  • پس از ورود به صفحه فرود این پویش، روی دکمه «می‌خواهم حمایت کنم» کلیک کنید و پس از انتخاب سازمان مورد نظر خود وارد صفحه کالاهای در نظر گرفته شده برای کمک به کودکان تحت حمایت سازمان مورد نظر می‌شوید.
  • سبد خود را از هر خریدی به غیر از خریدهای مخصوص کمک به این کمپین خالی کنید و کالاهای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید و خرید خود را کامل کنید.
  • در قسمت ثبت سفارش، به صورت خودکار آدرس مربوط به هرکدام از سازمان‌ها ثبت شده است. در قسمت بازبینی سفارش، کد تخفیف مخصوص این کمپین را در کادر «کد تخفیف» وارد و ثبت کنید تا ۵۰ درصد هزینه کالای اهدایی شما از سوی دیجی‌کالا پرداخت شود.

برای حمایت از این پویش از طریق لینک زیر وارد شوید:

باهم به استقبال یلدا، برای لبخند کودکان
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه