پیانو دیجیتال یاماها مدل P-45 B؛ ساز صحنه‌ای برای هنرجویان تازه‌کار

۳۰ آذر ۱۴۰۱

پیانو دیجیتال یاماها مدل p-45 b از آن پیانوهای دیجیتال پرطرفدار است بخصوص میان هنرجویانی که تازه می‌خواهند نواختن پیانو را شروع کنند. قیمت این پیانو در آذر ماه ۱۴۰۱ معادل ۲۷ میلیون تومان است و ۳۶ ماه هم گارانتی تعمیر و تعویض دارد. این پیانو در دسته‌ی پیانوهای استیج قرار می‌گیرد و به دلیل نداشتن بدنه‌ی چوبی و سنگین حمل و نقل آن خیلی ساده و راحت است. بهشان می‌گویند پیانوی استیج چون معمولا از این پیانوهای دیجیتال در اجراهای زنده استفاده می‌شود.

پیانو دیجیتال یاماها مدل P-45 B

بدنه‌ی این پیانو تمام پلاستیکی به رنگ مشکی مات است که اصلا اثر انگشت را نشان نمی‌دهد. سمت چپ دکمه‌ی خاموش و روشن کردن، کم و زیاد کردن صدا و دکمه‌ی function قرار دارد. دکمه‌هایش فقط همین سه تا هستند و به همین دلیل طراحی خیلی ساده‌ای دارد. کلیدهای این پیانو واقعا حس خوبی منتقل می‌کنند و برای یک پیانوی دیجیتال عالی است. سعی شده که تا جای ممکن حس کلاویه‌ی پیانوی آکوستیک در آن شبیه‌سازی شود. کلیدهای پیانو پلاستیکی و با روکش عاج مصنوعی هستند و تا حد زیادی جلوی خط و خش مصونیت دارد. هر چه از سمت راست به سمت چپ و کلید‌های بم‌تر برویم وزن کلید‌ها هم بیشتر می‌شود. این نکته‌ی خوب دیگر این ساز است اما به مرور زمان این کلیدها شل می‌شوند و وزن‌شان را از دست می‌دهند. این پیانو ده صدای مختلف دارد که سمپل‌های آن متاسفانه بی‌کیفیت هستند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیر

    عالی بود ممنون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه