فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS 23؛ مراقب نسخه‌ی تقلبی آن باشید

۲۴ دی ۱۴۰۱

سازی که در این ویدیو بررسی می‌کنیم به لحاظ ابعادی کوچک و به لحاظ قیمتی ارزان و مناسب است. فلوت ریکورد یاماها ساز بادی است که خیلی اوقات بچه‌ها هم موسیقی را با آن شروع می‌کنند. اوایل دی‌ماه سال ۱۴۰۱ قیمت این فلوت ریکوردر ۳۵۰ هزارتومان است. نوازنده‌ی مهمان این ویدیو خانم حنانه جهاندیده هستند.

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS 23

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS 23 سازی بسیار پرفروش است و میان فلوت ریکوردرها حسابی طرفدار دارد. انتخاب اول اکثر هنرجوهاست چون هم قیمتش مناسب است و هم کیفیت قابل قبولی دارد. اما از طرف دیگر در بازار جنس تقلبی آن هم به وفور پیدا می‌شود. مدلی که در این ویدیو می‌بینید اصل و ساخت کشور اندونزی است. خیلی از سازهای یاماها در اندونزی تولید می‌شود اما تنها توصیه‌ای که برای شناسایی اصل و تقلبی آن می‌شود کرد توجه به نشان یاماها بالای فلوت است که وقتی آن را لمس می‌کنید در نسخه‌ی اصلی به شکل برجسته است. خود ساز یک بدنه‌ی سه تکه‌ی پلاستیکی دارد که به هم متصل می‌شوند. بخش اول که دهان روی آن قرار می‌گیرد برای فوت کردن، بخش وسط سوراخ‌ها هستند که انگشت‌گذاری روی ‌آن‌ها انجام می‌شود و بخش دهانه‌ی انتهایی. وزن این ساز خیلی سبک و تقریبا ۹۰ گرم است. این فلوت وسیله‌ی خاصی در جعبه‌اش ندارد به جز یک کاور ساده‌ی کتانی. صدای یک ریکوردر چوبی را طبعا ندارد اما صدایش متناسب با قیمتش و استاندارد است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه