بررسی منبع تغذیه الکتریکی یاکسون YX-305؛ مناسب برای تعمیرکاران گوشی

۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰ ۱۱ تیر ۱۴۰۱

افرادی که در زمینه‌ی تعمیرات محصولات الکترونیکی فعالیت دارند، به وسیله‌ای برای تامین ولتاژ DC نیاز دارند. به این دستگاه‌ها منبع تغذیه الکتریکی گفته می‌شود که مدل‌های مختلفی از آن در بازار وجود دارد. در این ویدیو به منبع تغذیه الکتریکی یاکسون YX-305 می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در جعبه‌ی این محصول یک دفترچه راهنما، کابل پاور و البته خود دستگاه دیده می‌شود. بدنه‌ی دستگاه از جنس فلز است ولی پنل جلویی و کلید‌ها پلاستیکی هستند. برای استفاده از این دستگاه می‌توانید از ولتاژ کاری ۲۲۰ یا ۱۱۰ ولت بهره ببرید. همچنین توانایی تولید ۳۰ ولت با شدت جریان ۵ آمپر را در اختیار دارد. در پشت این دستگاه یک کلید کوچک وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید ولتاژ ورودی را ۲۲۰ یا ۱۱۰ ولت مشخص کنید. با توجه به اینکه ولتاژ برق ایران ۲۲۰ ولت است، در صورتی که این کلید روی ۱۱۰ ولت باشد، مدارهای داخلی آسیب می‌بینند.

در این دستگاه یک فن هم تعبیه شده تا ترانس و قطعات درون بدنه خنک بمانند. در جلوی دستگاه شاهد یک دکمه‌ی پاور هستیم که با فشردن آن، دستگاه روشن می‌شود. در دو نمایشگر هم می‌توانید مقدار جریان و مقدار ولتاژ را مشاهده کنید. در بخش پایینی خروجی مثبت با رنگ قرمز و خروجی منفی با رنگ مشکی مشخص شده است. خروجی زرد رنگ هم مربوط به گراند است که باید به گراند میز کار یا ساختمان آن را وصل کنید.

روی هم رفته منبع تغذیه الکتریکی یاکسون YX-305 یک دستگاه خوب و حرفه‌ای برای کارگاه‌های آموزشی و تعمیرکاران وسایل الکترونیکی است. این دستگاه ساختار و طراحی زیبایی دارد و یاکسون یکی از برندهای معتبر در زمینه‌ی ابزارهای الکترونیکی به حساب می‌آید. بنابراین تعمیرکاران موبایل، لپ‌تاپ، سیستم‌های صوتی و تصویری و تمام محصولات الکترونیکی با خیال راحت می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. برای خرید این محصول از دیجی‌کالا در حال حاضر باید حدود ۲ میلیون تومان بپردازید. اگر می‌خواهید از تمام ویژگی‌های این دستگاه اطلاع پیدا کنید، شما را به دیدن این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

منبع تغذیه الکتریکی یاکسون yx-305

برچسب‌ها :
دیدگاه شما