بررسی فلاسک یزدگل مدل ۱۴۸؛ با قابلیت حفظ دما

۱ خرداد ۱۴۰۲

اگر به دنبال یک فلاسک با طراحی زیبا و عملکرد مناسب در بازه‌ی قیمتی ۵۰۰ هزار تومان می‌گردید، فلاسک یزدگل مدل ۱۴۸ پیشنهاد ما به شماست. این فلاسک طراحی ساده ولی جذابی دارد و به مدت ۸ الی ۱۰ ساعت می‌تواند آب را برایتان جوش نگه دارد. وجود شیشه‌ی دو جداره باعث می‌شود که این فلاسک دما را به راحتی برای ساعت‌ها حفظ کند. جنس بدنه‌ی بیرونی این فلاسک از پلاستیک بوده و ظرفیت آن هم یک لیتر است.

فلاسک یزدگل مدل 148 ظرفیت 1 لیتر

فلاسک یزدگل طراحی چشم‌گیری دارد و در رنگ‌بندی‌های متنوعی از جمله سفید، قرمز، آبی تیره و آبی روشن، کرم، طوسی تیره و طوسی روشن، صورتی چرک و وانیلی تولید و عرضه شده است. رنگ‌های آبی و قرمز این محصول بسیار زیبا و چشم‌گیر هستند؛ زیرا طراحی آن‌ها جذاب و شفاف است و شما می‌توانید محتویات داخل فلاسک را هم مشاهده کنید. از بخش طراحی که بگذریم، می‌رسیم به عملکرد این محصول؛ طبق نظرات کاربران همان‌طور که در کامنت‌ها گفته شده، این فلاسک واقعا آب را بین ۸ تا ۱۲ ساعت گرم نگه می‌دارد و شما تا ۸-۹ ساعت می‌توانید با خیال راحت آب جوش داشته باشید.

برای بررسی بهتر فلاسک یزدگل مدل ۱۴۸ و آشنایی بیشتر با مشخصات آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه