بررسی پایه نگهدارنده گوشی یسیدو C23؛ هولدر باکیفیت برای اتومبیل

پایه نگهدارنده گوشی یسیدو C23 یکی از هولدرهای مناسب برای ماشین است که در کل کیفیت خوبی دارد و در این ویدیوی کوتاه آن را بررسی می‌کنیم.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل یسیدو مدل c23

با وجود اینکه بدنه‌ی هولدر پلاستیکی است، اما در کل از پلاستیک باکیفیتی بهره می‌برد و بدنه‌ی آن دوام بالایی دارد. این هولدر از مفصل‌های مختلفی بهره می‌برد که با باز کردن پیچ‌های موردنظر، می‌توانید زاویه‌ی هولدر یا طول بازو را به راحتی کم و زیاد کنید. وصل کردن این هولدر به ماشین بسیار ساده است و بعد از آماده کردن بخش‌های مختلف بدنه، کافی است بخش چسبان را به شیشه یا داشبرد وصل کنید.

بازو‌هایی که در دو طرف بدنه‌ی گوشی قرار می‌گیرند، به راحتی قابل تنظیم هستند و بنابراین فارغ از اندازه‌ی گوشی، با خیال راحت می‌توانید از پایه نگهدارنده گوشی یسیدو C23 استفاده کنید. بنابراین روی هم رفته اگر دنبال یک هولدر باکیفیت برای گوشی خود هستید که بتوانید در ماشین از آن استفاده کنید، خرید این محصول را پیشنهاد می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما