بررسی پک مداد و خط چشم ماژیکی یورن؛‌ ضدآب و باکیفیت

مداد چشم و خط چشم از مهم‌ترین لوازم آرایشی برای زیباتر کردن چشم‌ها هستند. به کمک این دو وسیله‌ی آرایشی شما می‌توانید به چشمانتان حالت مورد نظرتان را بدهید و یک آرایش چشم لایت یا اسموکی جذاب انجام دهید. در ادامه قصد داریم یک پک به شما معرفی کنیم که شامل یک مداد چشم و یک خط چشم از برند یورن می‌شود.

مداد چشم یورن مدل Carbon به همراه خط چشم یورن مدل Dip

این پک بسیار باکیفیت و البته خوش‌قیمت از برند یورن آلمانی است. مداد چشم یورن مدل Carbon بافتی به شدت نرم و سبک دارد و ظاهر آن کاملا مشکی و مخملی است. این مداد چشم در برابر تعریق مقاوم بوده و به سختی پاک می‌شود؛ بنابراین به کمک این مداد چشم دیگر نگران سیاه شدن و ریزش مداد دور چشم نباشید. یک ویژگی خوب این مداد این است که سمت دیگر آن یک اسفنج کوچک دارد که به کمک آن می‌توانید مداد را محو یا تمیز کنید. خط چشم ماژیکی این پکیج هم قلم باکیفیتی دارد و همچنین ضدآب است. این خط چشم ریزش نداشته و دور چشم پخش نمی‌شود. با این خط چشم می‌توانید مدل‌های مختلف را به شکل ظریف روی چشمتان طراحی کنید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر مداد چشم یورن مدل Carbon به همراه خط چشم یورن مدل Dip، از شما  دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما